Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Sony NEX-3 - test, część 2

Przedstawiamy drugą część testu Sony NEX-3 poświęconą fotografowaniu i jakości zdjęć. Zwróciliśmy także uwagę na ciekawe funkcje i tryby pracy, takie jak "Rozległa panorama" oraz zdjęcia HDR. Sprawdziliśmy też funkcję filmowania HD.
0

Autor: Damian Bednarzak

17 Czerwiec 2010
Artykuł na: 17-22 minuty
Spis treści

Pierwsza część testu NEX-3 poświęcona była w głównej mierze ergonomii oraz wyposażeniu. NEX-3 jest ciekawym aparatem, a do jego kupna zachęcają przede wszystkim kompaktowe wymiary oraz jakość zdjęć, jaką do niedawna znaliśmy jedynie z lustrzanek. W drugiej części testu zweryfikowaliśmy jak aparat radzi sobie w codziennym fotografowaniu, przyjrzeliśmy się także zdjęciom generowanym przez 14,2-megapikselową matrycę Exmor APS HD CMOS. Zapraszamy również do zapoznania się z podsumowaniem oraz ściągnięcia przykładowych zdjęć w pełnej rozdzielczości.

set11

Test został podzielony na następujące części:

Spis treści

Poprzednia

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Nikon D780 - test aparatu
Nikon D780 - test aparatu
Nikon nie rezygnuje jeszcze ostatecznie z lustrzanek. Sprawdźmy co oferuje długo wyczekiwany następca, jednej z najpopularniejszych pełnych klatek na rynku.
19
5
Leica Q2 Monochrom - pierwsze wrażenia i zdjęcia testowe [RAW]
Leica Q2 Monochrom - pierwsze wrażenia i zdjęcia testowe [RAW]
Jak fotografuje się pełnoklatkowym kompaktem z czarno-białą matrycą 46 Mp? W nasze ręce trafił jeden z pierwszych egzemplarzy nowe Leiki Q2 Monochrome!
34
0
Fujifilm X-S10 - pierwsze wrażenia i wnioski
Fujifilm X-S10 - pierwsze wrażenia i wnioski
Pod względem możliwości to prawie X-T4. Pod względem ergonomii – wygodniejsze X-T30. Czy najnowszy X-S10 to najlepszy amatorski aparat APS-C na rynku? Na papierze...
16
5
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)