Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Podsumowanie

Rynek foto-książek zdaje się nieustannie rosnąć. Oferta jest coraz większa, co oznacza, że również wybór właściwego wykonawcy staje się coraz trudniejszy. Dziś bierzemy pod lupę foto-książki firmy SAAL, jednego z największych graczy na rynku europejskim.

5

Autor: Maciej Zieliński

17 Listopad 2016
Artykuł na: 23-28 minut
Spis treści

PODSUMOWANIE

Musimy przyznać, że Saal bardzo miło nas zaskoczył i nie zaliczył wpadki na żadnym etapie produkcji książki. Aplikacja jest wygodna i mimo że dość rozbudowana, nadal intuicyjna. Profesjonaliści mają możliwość przesyłania projektów projektowanych w ulubionych programach, a dzięki profilom ICC i wsparciu kalibracji, mogą mieć też pewność, że kolory zostaną odwzorowane poprawnie.

Przede wszystkim album przygotowany jest niezwykle starannie. Na rynku nie brakuje tańszych ofert, ale nie raz przekonaliśmy się, że jest to kompromis, który czasem idzie zbyt daleko. Tu mamy do czynienia z najwyższą jakością, której nie powstydziłby się nawet wymagający artysta.

Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Zastrzeżeń nie można mieć również do obsługi i serwisu – przekazanie projektu do druku to formalność, produkcja odbywa się bardzo szybko, a gotowy album bezzwłocznie przekazywany jest dostawcy. Album drukowano w poniedziałek rano w Niemczech, we wtorek po południu był już w naszych rękach w Warszawie.

Wszystko to sprawia, że Saal-Digital będzie dobry zarówno do zamknięcia w twardych okładkach własnego projektu jak i stałej współpracy przy realizacjach.

 

Spis treści

Następna

Autor: Maciej Zieliński

Redaktor naczelny serwisu fotopolis.pl i miesięcznika Digital Camera Polska – wielki fan fotografii natychmiastowej, dokumentalnej i podróżniczego street-photo. Lubi małe dyskretne aparaty, kolekcjonuje albumy i książki fotograficzne.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Loupedeck Live - test konsoli do edycji cz. I
Loupedeck Live - test konsoli do edycji cz. I
Kiedy myślimy o konsoli Loupedeck, zazwyczaj pojawiają się dwa pytania: Jak to działa? I czy faktycznie pozwoli zaoszczędzić czas przy żmudnej postprodukcji? W tej...
14
0
WD My Passport SSD (2020) - test dysku przenośnego
WD My Passport SSD (2020) - test dysku przenośnego
Najnowszy dysk Western Digital ma oferować rekordowy w serii My Passport przesył sięgający nawet 1000 Mb/s. Czy to faktycznie „paszport” do wydajnej edycji prosto z...
4
0
SanDisk Extreme PRO Portable SSD - test dysku przenośnego
SanDisk Extreme PRO Portable SSD - test dysku przenośnego
Sandisk Portable SSD to dobrze znana linia wytrzymałych i kompaktowych dysków. Najnowszy model z linii PRO ma być również rekordowo szybki. Postanowiliśmy to...
14
2
Powiązane artykuły