Saal Digital - test praktyczny fotoksiążki

Rynek foto-książek zdaje się nieustannie rosnąć. Oferta jest coraz większa, co oznacza, że również wybór właściwego wykonawcy staje się coraz trudniejszy. Dziś bierzemy pod lupę foto-książki firmy SAAL, jednego z największych graczy na rynku europejskim.

5
Maciej Zieliński
17 Listopad 2016
Artykuł na: 23-28 minut
Spis treści

PODSUMOWANIE

Musimy przyznać, że Saal bardzo miło nas zaskoczył i nie zaliczył wpadki na żadnym etapie produkcji książki. Aplikacja jest wygodna i mimo że dość rozbudowana, nadal intuicyjna. Profesjonaliści mają możliwość przesyłania projektów projektowanych w ulubionych programach, a dzięki profilom ICC i wsparciu kalibracji, mogą mieć też pewność, że kolory zostaną odwzorowane poprawnie.

Przede wszystkim album przygotowany jest niezwykle starannie. Na rynku nie brakuje tańszych ofert, ale nie raz przekonaliśmy się, że jest to kompromis, który czasem idzie zbyt daleko. Tu mamy do czynienia z najwyższą jakością, której nie powstydziłby się nawet wymagający artysta.

Zobacz wszystkie zdjęcia (6)

Zastrzeżeń nie można mieć również do obsługi i serwisu – przekazanie projektu do druku to formalność, produkcja odbywa się bardzo szybko, a gotowy album bezzwłocznie przekazywany jest dostawcy. Album drukowano w poniedziałek rano w Niemczech, we wtorek po południu był już w naszych rękach w Warszawie.

Wszystko to sprawia, że Saal-Digital będzie dobry zarówno do zamknięcia w twardych okładkach własnego projektu jak i stałej współpracy przy realizacjach.

 

Spis treści

Następna

Redaktor naczelny serwisu fotopolis.pl i miesięcznika Digital Camera Polska – wielki fan fotografii natychmiastowej, dokumentalnej i podróżniczego street-photo. Lubi małe dyskretne aparaty, kolekcjonuje albumy i książki fotograficzne.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Wacom Intuos Pro S - test tabletu
Wacom Intuos Pro S - test tabletu
Model S, który w maju tego roku uzupełnił zaawansowaną linię Intuos Pro, ma stanowić złoty środek między dużymi tabletami dla zawodowych retuszerów a amatorską linią o...
53
2
BenQ SW270C - test monitora
BenQ SW270C - test monitora
To kolejny szerokogamutowy monitor z serii SW. Teraz o rozdzielczości QHD, przekątnej 27” i z unowocześnioną technologią równomierności wyświetlanego obrazu. Testujemy...
78
3
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
BenQ SW270C - pierwsze wrażenia
W nasze ręce trafił nowy szerokogamutowy monitor o rozdzielczości QHD i przekątnej 27”. Sprawdzamy jego możliwości w praktyce!
9
1
Powiązane artykuły