filtr

Wszystkie artykuły z tagiem: "filtr" w serwisie fotopolis.pl:
Rozwiń skrzydła - filtry szare Irix Edge w fotografii krajobrazu
Zadajmy sobie pytanie: jak zaczynaliśmy swoją przygodę z fotografią? Zapewne w zależności od wieku, przygoda zaczynała się od „kliszy’“, kompaktu, bądź też telefonu komórkowego, lecz są to jedynie narzędzia będące odzwierciedleniem czasu i technologii w jakiej przyszło nam żyć, umożliwiające utrwalenie danej chwili.
12 Paź 2018
Promocja
0
Filtry robią różnicę. Zobacz, jakie modele sprawdzą się podczas wakacyjnych foto-eskapad
W przypadku kompletowania sprzętu fotograficznego na wakacje nie zawsze myślimy o filtrach. Warto to zmienić. Przeglądamy ofertę marki Hoya i podpowiadamy, jakie filtry zawsze warto mieć przy sobie.
27 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
2
NiSi Prosories P1 Kit - system filtrów prostokątnych do smartfona. Czy to ma sens?
Z roku na rok aparaty w smartfonach stają się coraz doskonalsze i pozwalają na więcej, mimo to pewne tematy na zawsze pozostaną domeną tradycyjnych aparatów, a przynajmniej tak nam się wydawało. Nisi zaprezentowało właśnie system prostokątnych filtrów do smartfona.
3 Kwi 2018
Maciej Luśtyk
0
Zobacz, jak w łatwy sposób odkręcić zapieczony filtr z obiektywu
Jeśli używacie filtrów, na pewno przydarzyły się Wam trudności z ich odkręceniem. Czasem wydaje się to niemal niemożliwe. Okazuje się jednak, że jest na to niewiarygodnie prosty sposób, który niemal zawsze się sprawdza.
27 Mar 2018
Maciej Luśtyk
4
Rodzina Irix Edge powiększyła się o nowy okrągły filtr ND32000
Zaprezentowany dziś Irix Edge ND32000 to wkręcany filtr szary o gęstości optycznej 4.5, który wydłuży czas naświetlania o 15 stopni przysłony, pozwalając w słoneczny dzień uzyskać nawet 5 minutową ekspozycję.
2 Mar 2018
Michał Chrzanowski
0
PureNight - ten filtr ułatwi Wam tworzenie astrofotografii
Astrofotografia to jedna z najtrudniejszych dziedzin fotografii. Za pomocą nowych filtrów uzyskanie ciekawych efektów może jednak stać się nieco łatwiejsze.
15 Gru 2016
Maciej Luśtyk
1
Filtr UV gratis przy zakupie obiektywów Tamron
Foto-Technika, dystrybutor marki Tamron, rusza z promocją, w ramach której przy zakupie wybranych obiektywów otrzymamy filtr UV w zestawie. Oferta będzie ważna do 15 września 2015 roku.
15 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - "Sztuczki z gradacyjnym filtrem szarym"
To już 29. odcinek naszej serii porad z Bryanem Petersonem. W tym tygodniu znowu odwiedzamy Francję, a zajmiemy się klasycznym gradacyjnym filtrem szarym.
29 Mar 2015
Michał Sułkiewicz
0
Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - część 9, „Sztuczki z gradacyjnym filtrem szarym”
To już dziewiąta część wideo porad fotograficzych przygotowanych dla czytelników fotopolis.pl przez Szkołę Perfekcyjnej Fotografii. Tym razem Bryan Peterson, autor wielu podręczników fotograficznych, pokaże nam jak używać gradacyjnego filtra szarego w fotografii krajobrazu.
8 Lis 2014
Michał Sułkiewicz
0
Polska strona marki Cokin
Firma Next77, wyłączny dystrybutor produktów Cokin w Polsce, uruchomiła polską stronę tej marki. Pod adresem www.cokin-filters.pl znajduje się pełna oferta filtrów i akcesoriów, a także szereg porad na temat używania filtrów fotograficznych.
24 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0