Nowa, profesjonalna linia filtrów ND marki 84.5mm

Autor: Patrycja Tuszyńska

19 Grudzień 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma 84.5mm zaprezentowała profesjonalną linię filtrów neutralnie szarych przeznaczonych do fotografii krajobrazu, architektury i natury. Nowe filtry są znacznie większe od standardowych, tym samym dając swoim użytkownikom nieograniczone możliwości.

Profesjonalna linia filtrów neutralnie szarych marki 84.5mm przeznaczona jest głównie dla fotografów zajmujących się fotografią natury, krajobrazu czy architektury. Filtry są w pełni kompatybilne z uchwytami typu P. W porównaniu ze standardowymi filtrami (84 x 100 mm), są znacznie dłuższe - mierzą 84 x 150 mm. Dzięki temu zwiększają się ich możliwości - można je dowolnie przesuwać w górę i w dół, tak aby odpowiednio wykorzystać zabarwioną powierzchnię filtra. Mogą więc służyć jako filtry gradacyjne lub pełne.

Do sprzedaży trafią następujące rodzaje filtrów:

  • Filtry neutralnie szare z delikatnym przejściem w 3 wersjach: light, medium i strong
  • Filtry neutralnie szare z mocnym przejściem w 2 wersjach: medium i strong
  • Odwrócony filtr neutralnie szary do fotografowania horyzontów w 2 wersjach: medium i strong

Filtry 84.5mm wykonane są z wysokiej jakości organicznego szkła CR-39, dzięki czemu nie zabarwiają fotografowanych scen, w przeciwieństwie do filtrów z tanich materiałów produkowanych w Chinach. Każdy z filtrów jest testowany indywidualnie i posiada podpis kontrolera jakości.

Filtry dostępne sa online w sklepie www.84dot5mm.com w cenie 36 euro.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend - nowa marka profesjonalnych kart pamięci na polskim rynku
Exascend, uznany producent kart pamięci, czytników oraz dysków SSD, wchodzi na polski rynek. Markę reprezentuje Foto7, firma znana z dystrybucji renomowanych producentów, jak np. Manfrotto czy...
2
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
AOC Graphic Pro U3 - nowe monitory graficzne na każdą kieszeń
Niska cena, kalibracja sprzętowa i dobre pokrycie kolorów - marka AOC wprowadza nową serię niedrogich monitorów 4K i QHD kierowanych do twórców fotografii, wideo i grafiki.
5
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox Lux Master - retro flash na całego
Godox prezentuje najnowszą i najbardziej zaawansowaną lampę błyskową ze stylizowanej serii Lux. Wyglądający jak flash z pierwszej połowy XX wieku, model Master łączy klasyczny design z...
7
Powiązane artykuły