filtr szary

Wszystkie artykuły z tagiem: "filtr szary" w serwisie fotopolis.pl:
Filtr szary Hoya PRO ND-100000 wydłuży ekspozycję z 2 sekund do ponad 50 godzin
Hoya zaprezentowała filtr szary z serii PRO ND, który pozwolić ma na wykonywanie długich ekspozycji nawet w mocnym słońcu. Model ND-100000 redukuje bowiem ilość światła docierającego do matrycy o niemal 17 EV.
25 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Firma Marumi powiększyła swoją ofertę o nowe filtry szare i ochronne z profesjonalnej linii Digital High Grade
Firma Marumi zaprezentowała nowe filtry szare i ochronne z zaawansowanej serii Digital High Grade. Nowe modele DHG Super ND 500 (2.7), ND 1000 (3.0) oraz DHG Super Lens Protect i DHG Super Lens Protect są już dostępne w sprzedaży.
16 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
NiSi Filters Pro Nano to wysokiej jakości regulowany filtr ND
Zmienna gęstość 1.5-5 EV, odpowiedni kontrast i kolorystyka, a także brak niepożądanych efektów, które często występują przy pracy z regulowanymi filtrami - oto nowy NiSi Filters Pro Nano 1.5-5 Stop Enhance ND-Vario.
12 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Irix Edge 100 - nowy system filtrów prostokątnych wkracza na rynek. Co oferuje?
Marka Irix rozszerza ofertę o kolejne rozwiązanie dla fotografów krajobrazowych. Tym razem jest to nowy system filtrów prostokątnych Edge 100, który cechuje wysoka jakość wykonania, ciekawe funkcje i wygoda obsługi.
20 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
STC Ultra Layer - jeden filtr ND do wszystkich obiektywów. I nie tylko
Firma STC proponuje zupełnie nowe podejście do tematu filtrów w fotografii i prezentuje rodzinę konstrukcji montowanych bezpośrednio w body aparatu.
31 Mar 2017
Maciej Luśtyk
3
Sony prezentuje aplikację Digital Filter. Czy tradycyjne filtry wkrótce staną się zbędne?
Sony to jedyny producent, który pozwala na rozszerzanie możliwości aparatów za pośrednictwem sklepu z aplikacjami. Do tej pory dla wielu pozostawał on jedynie ciekawostką. Nowa aplikacja może jednak zupełnie zmienić sposób w jaki wykonujemy zdjęcia w trudnych warunkach oświetleniowych.
15 Mar 2017
Maciej Luśtyk
1
Syrp Super Dark - wysokiej jakości regulowany filtr ND, który obniży ekspozycję od 5 do 10 EV
Filtry szare o zmiennej gęstości zwykle nie są polecane przez profesjonalnych fotografów, gdyż często przy ich użyciu na zdjęciach mogą pojawić się niepożądane efekty. Syrp Super Dark oferować w tym temacie zupełnie nową jakość.
13 Gru 2016
Maciej Luśtyk
0
Lee prezentuje aplikację mobilną, która ułatwi pracę z filtrami ND
Nowa aplikacja stworzona przez Lee Filters pozwoli nam szybko i wygodnie obliczyć właściwą ekspozycję podczas pracy z filtrami szarymi.
2 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Filtr szary Lee Super Stopper wydłuży ekspozycję z 2 sekund do 17 godzin
Jeśli marzą Wam się naprawdę długie czasy naświetlania w świetle dziennym, z pewnością zainteresuje was nowy filtr ND Lee Super Stopper, który obniży ekspozycję aż o 15 EV.
7 Mar 2016
Maciej Luśtyk
0
Adapter Kipon Canon EF - Sony E z wsuwanym filtrem szarym i wsparciem AF
Bezlusterkowce Sony zyskują coraz większe zainteresowanie wśród zawodowców, również ze względu na coraz lepsze konwertery umożliwiające bezproblemową współpracę z lustrzankowymi szkłami. Niebawem na rynku pojawi się ciekawy, przeznaczony do obiektywów Canon EF adapter Kipon z systemem wsuwanego filtra szarego.
8 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0