Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski

Wszystkie artykuły z tagiem: "Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski" w serwisie fotopolis.pl:
Wystawa Michała Jelskiego w CSW Zamek Ujazdowski
CSW Zamek Ujazdowski zaprasza na wystawę Michała Jelskiego. Cykl "Chrzest" poświęcony jest rytuałowi przejścia organizowanemu przez młodzież na letnich koloniach. Fotografa interesują szczególnie dziwne rytuały wymyślone przez dzieci na tą okazję. Wernisaż w piątek, 5 lutego o godz. 18:00. Wystawa potrwa do końca lutego.
28 Sty 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "W moim kontekście" Jana Świdzińskiego w CSW Zamek Ujazdowski
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza na wystawę Jana Świdzińskiego zatytułowaną "W moim kontekście". Wybrane działania z fotografią i tekstem będzie można oglądać do 28 lutego 2010.
25 Sty 2010
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Nicolas'a Grospierre'a KUNSTKAMERA w CSW Zamek Ujazdowski
W najbliższy piątek, 4 września odbędzie się wernisaż wystawy Nicolas'a Grospierre'a zatytułowanej KUNSTKAMERA. Zapraszamy do CSW Zamek Ujazdowski, na godz. 18:00.
1 Wrz 2009
Marcin Grabowiecki
0
"Zawężenie pola przedmiotowego zasięgu" - wystawa w CSW Zamek Ujazdowski
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie zaprasza na otwarcie najnowszej wystawy Tomasza Saciłowskiego "Zawężenie pola przedmiotowego zasięgu". Wernisaż odbędzie się w piątek, 12 grudnia o godzinie 18.
11 Gru 2008
ms
0
Nie ma czegoś takiego jak społeczeństwo - fotografia brytyjska w CSW
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie i British Council zapraszają na wystawę fotogrfii brytyjskiej z lat 1967-87. Została ona zatytułowana: No Such Thing as Society i czerpie z zasobów kolekcji Arts Council i British Council opisując dwie burzliwe dekady brytyjskiej historii. Wystawa zawiera 150 fotografii autorstwa trzydziestu wybitnych fotografów dokumentalistów jak Martin Parr czy Paul Graham i inni.
18 Lis 2008
Marcin Falana
0
Narracje Andrzeja Lachowicza - wykład Grzegorza Sztabińskiego
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza na wykład Grzegorza Sztabińskiego poświęcony twórczości Andrzeja Lachowicza. Odbędzie się on w najbliższy czwartek o godzinie 18:00.
4 Lis 2008
Michal Grzegorczyk
0
"Gdybym miał trzy życia" - wieczór poświęcony Januszowi Bąkowskiemu w CSW
Już dzisiaj, 30 października 2008 roku o godzinie 18 w CSW Zamek Ujazdowski odbędzie się wieczór poświęcony wszechstronnemu, nieżyjącemu już artyście - Januszowi Bąkowskiemu. Podczas spotkania odbędzie się projekcja filmu o artyście oraz pokaz jego wideo i fotografii.
30 Paź 2008
Marta Sinior
0
Tomasz Tomaszewski w CSW
W przestrzeniach warszawskiej CSW zostaną zaprezentowane fotografie kolejnego polskiego artysty. Po Tomku Sikorze i Andrzeju Lachowiczu, przyszedł czas na reprezentanta fotografii dokumentalnej - Tomasza Tomaszewskiego. Na wystawie zatytułowanej "Rzut beretem" będzie można zobaczyć najnowsze prace artysty poświęcone przemianom zachodzącym na wsi. Polecamy.
9 Paź 2008
Marta Sinior
0
Fotografia po 2000 roku - dyskusja w CSW
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski zaprasza 2 października 2008 roku do udziału w dyskusji na temat kondycji współczesnej polskiej fotografii. O wystawach, festiwalach i publikacjach będzie można porozmawiać z krytykami i historykami sztuki.
25 Wrz 2008
Marta Sinior
0
"Obserwacje i notacje" Andrzeja Lachowicza w CSW
Kolejna interesująca polska prezentacja w CSW. W najbliższy poniedziałek, 29 września 2008 roku zostanie otwarta indywidualna wystawa Andrzeja Lachowicza. Jego twórczość, pomimo tego, że w znacznym stopniu wpłynęła na rozwój sztuk wizualnych w naszym kraju, nie jest powszechnie znana. To w jakimś stopniu powinno się zmienić, bowiem na ekspozycji w CSW w Warszawie zaprezentowane zostaną najważniejsze projekty artysty.
25 Wrz 2008
Marta Sinior
0