Wrocław

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wrocław" w serwisie fotopolis.pl:
“Jeden z najważniejszych polskich artystów fotomedialnych”. Retrospektywna wystawa Zbigniewa Treppy w galerii Foto-Gen
Profesor Uniwersytetu Gdańskiego, wykładowca ASP, autor publikacji z dziedziny teorii obrazu. Przede wszystkim jednak uznany artysta z prawie 40-letnim stażem. Prace Zbigniewa Treppy będziecie mogli oglądać od piątku we Wrocławiu.
23 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
“Największy fotograf kobiet”. Ponad 130 zdjęć modowych Miltona H. Greena do obejrzenia we Wrocławiu
Już w najbliższy piątek, 22 czerwca we wrocławskiej Hali Stulecia rusza nowa wystawa ikony fotografii portretowej, Miltona H. Greena. Tym razem zobaczymy ponad 130 zdjęć odsłaniających przed nami jego dokonania na polu fotografii mody.
19 Cze 2018
Redakcja Fotopolis
0
Zmysłowy świat polaroidów Jarka Kasprowiaka
Przemyślane i tajemnicze, ale także bajkowe i poetyckie - tak w kilku słowach można opisać fotografie Jarka Kasprowiaka. Wernisaż polaroidów artysty odbędzie się już jutro we Wrocławiu.
10 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Stefan Arczyński “Drzewa”
Muzeum Miejskie Wrocława zaprasza na wystawę zdjęć Stefana Arczyńskiego z cyklu “Drzewa”. Wystawa zorganizowania w związku z obchodami 99. urodzin fotografa skupia 60 odbitek bromosrebrowych ukazujących różne gatunki drzew, które autor sfotografował w trakcie swoich podróży. Wystawę będzie można oglądać od 4 sierpnia 2015 roku.
30 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Dzikie Pola - Historia awangardowego Wrocławia
Zachęta - Narodowa Galeria Sztuki i Muzeum Współczesne Wrocław zapraszają na wernisaż wystawy “Dzikie Pola. Historia awangardowego Wrocławia”. Ekspozycja skupia blisko 500 obiektów z różnych dziedzin sztuki Wrocławia od lat 60. po współczesność.
11 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Krzysztof Miller “Niedecydujący moment”
Dolnośląskie Centrum Fotografii zaprasza do Wrocławia na wernisaż wystawy Krzysztofa Millera pod tytułem “Niedecydujący moment”. Wystawa stanowi przekrój dorobku fotografa od 1989 roku związanego z “Gazetą Wyborczą”. Wernisaż odbędzie się 2 kwietnia 2015 roku o godzinie 17:00.
23 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0