ochrona

Wszystkie artykuły z tagiem: "ochrona" w serwisie fotopolis.pl:
Nowy powód, by wykupić konto na flickr. Współpraca z Pixsy pomoże wyśledzić skradzione zdjęcia i odzyskać pieniądze
W ostatnich latach flickr przeszedł szereg zmian, zniechęcając do siebie część użytkowników. Z krytyką spotkały się zwłaszcza powrót do płatnych profili Pro oraz zawężenie możliwość darmowych kont. Teraz jednak pojawia się nowy argument za wykupieniem subskrypcji.
10 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
1
Była parasolka, przyszła pora na… daszek. Camera Canopy to nowy pomysł na ochronę sprzętu przed deszczem
Gdy myśleliśmy, że już żadne akcesorium nie może nas zaskoczyć, pojawia się coś takiego. W dodatku może się rozsuwać, by ochronić także długie zoomy. Dzieło geniuszu czy szaleństwa?
8 Lut 2019
Maciej Luśtyk
2
Wakacyjne BHP, czyli jak dbać o sprzęt fotograficzny w czasie letnich podróży
Lato tuż za rogiem, a wraz z nim niezliczona ilość okazji na fotografowanie. Nieważne jednak czy wybierasz się w daleką podróż czy tylko na weekendowy wypad za miasto, warto wiedzieć jak obchodzić się ze sprzętem, by nie zawiódł nas w kluczowych momentach. I co robić, gdy już tak się stanie.
5 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Kuvrd - nowy sposób na ochronę obiektywu i gubiące się dekielki
Żonglowanie dekielkami to zmora fotografów, którzy w swojej pracy korzystają na zmianę z kilku obiektywów. Nowe podejście do tematu oferują twórcy systemu Kuvrd.
18 Gru 2017
Maciej Luśtyk
3
Blockai - nowe podejście do ochrony zdjęć w internecie
W dzisiejszym świecie trudno o bezpieczeństwo zdjęć w sieci, a przekonujemy się o tym na każdym kroku. Jak w gąszczu internetu odnaleźć nasze zdjęcia, których ktoś bezprawnie używa? Blockai ma na to sposób.
2 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
B+W UV PRO - pozbądź się grzyba z obiektywów i aparatów
Przechowywanie sprzętu fotograficznego w złych warunkach może sprawić, że pojawi się na nim grzyb. Z pomocą przychodzi firma B+W, która twierdzi, że jej nowe urządzenie jest w stanie skutecznie wyeliminować bakterie odpowiadające za jego powstawanie.
5 Maj 2016
Maciej Luśtyk
3
Według badania, fotografowie niedostatecznie chronią swoje zdjęcia
Wyniki sondażu przeprowadzonego przez Royal Photographic Society i Verbatim pokazują, że ponad jedna czwarta fotografów utraciła zdjęcia i inne dane przez niedostateczną ochronę.
13 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Czy zdjęcia mogą coś zmienić ? Poznajcie fotografów, którzy odmieniają świat na lepsze
Czy w obecnych czasach obraz wciąż ma siłę, by zapoczątkować istotne zmiany? Okazuje się, że nie tak często jak byśmy tego chcieli. To jednak nie koniec naszych możliwości. Poznajcie fotografów, którzy wzięli sprawy we własne ręce i zmieniają świat na lepsze.
4 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Jak zabezpieczyć sprzęt podczas pracy w minusowych temperaturach
Na stronie Manfrotto pojawił się ciekawy artykuł, w którym fotograf Dean Blotto Gray, odpowiedzialny za sesje firmy snowboardowej Burton, radzi jak obchodzić się ze sprzętem podczas pracy na mrozie.
1 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0