Tech Wrap - uniwersalny, wodoodporny pokrowiec na sprzęt fotograficzny

Autor: Andrzej Wencel

17 Marzec 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Ten dziwny pokrowiec o kształcie szmatki ma zabezpieczać przed kurzem, piaskiem i wodą. Ciekawa propozycja dla kogoś, kto nie lubi nosić torby czy plecaka fotograficznego.

Na początku miesiąca na Kickstarterze ruszył projekt wielozadaniowej, wodoodpornej ściereczki z mikrofibry Tech Wrap. Produkt został wymyślony specjalnie dla fotografów i filmowców, którzy potrzebują czegoś, co nie zajmuje dużo miejsca, a jednocześnie może służyć jako dodatkowa ochrona delikatnego sprzętu elektronicznego.

Uniwersalny i bezpieczny

Jedna strona wykonana jest z odpornego na zachlapania materiału syntetycznego, natomiast
tkanina wewnętrzna to miękka mikrofibra. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy produkt, który może równocześnie chronić przed brudem lub warunkami atmosferycznymi i jest wystarczająco miękki, aby amortyzować drobne wstrząsy i urazy.

Tech Wrap może też z powodzeniem służyć jako ściereczka czyszcząca do obiektywów, a dzięki kompaktowym rozmiarom i plastyczności można z niego zrobić improwizowany pokrowiec na aparat, obiektyw czy nawet drona. To ciekawe i uniwersalne rozwiązanie znajdzie pewnie wielu amatorów.  

Pomysłodawcą projektu jest Eric Bohring, który sam o sobie mówi w takich słowach: Jestem profesjonalnym fotografem i filmowcem oraz aspirującym twórcą Youtube i wpadłem na pomysł stworzenia takiego produktu podczas użytkowania sprzętu w terenie. TECH WRAP jest lekki i wydajny. A ze względu na swoją budowę sprawdza się z wszystkimi moimi aparatami i może być łatwo przechowywany. Jest to idealne rozwiązanie, gdy nie mogę zabrać torby na aparat lub potrzebuję dodatkowej ochrony mojego sprzętu. 

Dostępność i Cena

Tech Wrap jest dostępny w dwóch rozmiarach: standardowym (43 x 43 cm) w cenie 17 USD (ok.75 zł) oraz kompaktowym (28 x 28 cm) w cenie 14 USD (ok. 60zł). Kampania TECH WRAP potrwa do 2 kwietnia 2020 roku. Przewidywany termin dostawy to maj. Produkty można zamówić w przedsprzedaży już dziś. Biorąc pod uwagę zaawansowanie technologiczne tego produktu, raczej nie powinniśmy obawiać się problemów z produkcją.

Więcej informacji znajdziecie na stronie kampanii w serwisie Kickstarter i na stronie Tech Wrap.

Skopiuj link

Autor: Andrzej Wencel

Psycholog z wykształcenia, przez wiele lat pracował jako fotosista na planach filmowych. Fan ciepłych wieczorów nad Wisłą i dobrej książki. Najlepiej reportażu podszytego wielką teorią spiskową.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Nowe kable w ofercie TetherTools - łamane końcówki i bardziej stabilny sygnał
Na polski rynek trafiają nowe kable marki TetherTools. Ofertę po raz pierwszy wzbogacają modele z dwoma łamanymi końcówkami, a także 9-metrowy kabel USB-C z podwójnym wzmacniaczem...
5
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Powiązane artykuły