sprzedaż

Wszystkie artykuły z tagiem: "sprzedaż" w serwisie fotopolis.pl:
Zawirowania wokół Kodaka. Czy firmę czeka kolejne przejęcie?
Wygląda na to, że firma Kodak Alaris wraz z departamentem odpowiedzialnym za papier, fotochemię oraz film może trafić w nowe ręce. Ewentualnej sprzedaży powinniśmy spodziewać się w marcu tego roku.
5 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
8x10 - sprzedawaj swoje zdjęcia jako dzieła sztuki za pomocą Instagrama
Dziś niemal każdy fotograf prowadzi swoje konto na Instagramie, mimo to z indywidualną sprzedażą zdjęć trudno dotrzeć do swoich odbiorców. Zmienić to chcą twórcy aplikacji 8 x 10.
11 Maj 2018
Maciej Luśtyk
0
Mistrzowie fotografii w Twoim domu
Fotografie to jedne z najchętniej wybieranych dekoracji wnętrz. Aby jednak naprawdę się wyróżniały, muszą być odpowiednio wydrukowane i trwale oprawione. Obie te rzeczy zagwarantuje Wam serwis, za pośrednictwem którego zakupimy wydruki wielu znanych polskich fotografów.
11 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Reuters: 45% udziałów Leiki na sprzedaż. Kto stanie się nowym współwłaścicielem?
Ostatnio coraz częściej słyszymy o gigantycznych transakcjach na rynku fotograficznym. Warto przypomnieć chociażby wykupienie udziałów Hasselblada przez DJI czy sprzedaż marki Polaroid. Jak donosi Reuters, aktualnie gra toczy się o 45% udziałów firmy Leica, a wśród zainteresowanych znajduje się m.in. Zeiss.
3 Sie 2017
Maciej Luśtyk
0
Serwis Wydrukujfotografie.pl to druk w wystawowej jakości i możliwość zarobku na zdjęciach
Szukasz miejsca, które w krótkim czasie i w rozsądnej cenie dostarczy Ci prawdziwie profesjonalnych wydruków? Koniecznie sprawdźcie serwis Wydrukujfotografie.pl, na którym przy okazji możecie zarobić.
13 Cze 2017
Maciej Luśtyk
3
Market czy sklep specjalistyczny? Gdzie kupować sprzęt foto (i dlaczego)
Choć coraz chętniej kupujemy przez internet, w kwestii sprzętu foto wciąż bardziej ufamy sklepom stacjonarnym. O to, co powinniśmy wiedzieć wybierając się na zakupy pytamy Piotra Kurdziela, przedstawiciela sklepu Foto-Plus.
18 Lis 2016
Maciej Luśtyk
4
Photocrowd rusza z usługą sprzedaży zdjęć. Honorarium wyniesie nawet 80% ceny wydruku
Photocrowd to zyskująca popularność platforma dla fotografów. Teraz za jej pośrednictwem będzie można także sprzedawać odbitki. I to z niemałym zyskiem.
6 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
0
Rośnie sprzedaż aparatów bezlusterkowych
Według najnowszych danych z zebranych przez CIPA pod koniec kwietnia, po dość pesymistycznym początku roku sprzedaż aparatów znów zaczyna rosnąć, a bezlusterkowce odnotowują lepszy wynik niż w analogicznym okresie zeszłego roku. Sytuację potwierdzają również dane udostępnione niedawno przez Sony.
8 Cze 2015
Maciej Luśtyk
0
Rośnie sprzedaż zaawansowanych kompaktów w Wielkiej Brytanii
Załamanie rynku aparatów kompaktowych to najważniejszy powód kłopotów branży fotograficznej. Tymczasem na rynku brytyjskim segment zaawansowanych kompaktów znacząco wzrósł w stosunku do zeszłego roku.
28 Kwi 2015
Michał Sułkiewicz
0
Rusza polska przedsprzedaż aparatu sony A7 ii
Niedawno informowaliśmy o premierze na rynku amerykańskim, a tymczasem na polskiej stronie producenta rusza przedsprzedaż aparatu.
3 Gru 2014
Maciej Luśtyk
0