Wystawa

„INKLUZJE” - wystawa studentek PWSFTViT w Gdańsku

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Wrzesień 2022
Artykuł na: minutę

Jak przyjmujemy zmiany? Na te pytania starają się odpowiedzieć studentki Łódzkiej Szkoły Filmowej na wystawie w gdańskiej Galerii Mariackiej, którą można oglądać do 30 września.

Czy zmiany są nieodwracalną częścią naszego sposobu funkcjonowania? Czy łatwo nam włączyć do naszego życia innego człowieka i otworzyć się na jego odmienny sposób postrzegania świata? Jakiego typu emocje te sytuacje wywołują? Artystki kształcące się w Szkole Filmowej w Łodzi stawiają odpowiedzi na te pytania i analizują niniejsze zjawiska społeczne przez pryzmat medium fotograficznego.

fot. Klaudia Pietrzak

Na wystawie swoje prace prezentują: Maria M. Jaszczurowska, Agnieszka K. Jurek, Marianna Kulesza, Diana Kulińska, Joanna Mroczek i Klaudia Pietrzak. Kuratorką wystawy jest dr Weronika Kobylińska.

fot. Marianna Kulesza

Kiedy i gdzie?

Wystawę „Inkluzje” można oglądać do 30 września w Galerii Mariackiej, przy ul. Mariackiej 48 w Gdańsku.

Więcej informacji znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
OdNowa - wystawa Marka Lapisa
OdNowa - wystawa Marka Lapisa
8 października rusza intermedialna wystawa z użyciem fotograficznych szlachetnych technik analogowych i cyfrowych. Projekt "OdNowa" Marka Lapisa przedstawia refleksje związane z pandemią.
4
Święto Fotoforma Warszawa - pięć dni atrakcji dla fotografów z okazji rozbudowy salonu
Święto Fotoforma Warszawa - pięć dni atrakcji dla fotografów z okazji rozbudowy salonu
Warsztaty, prelekcje, fotospacery, spotkania z ambasadorami i promocje na sprzęt - to wszystko przez 5 dni dla swoich klientów przygotował sklep Fotoforma z okazji rozbudowy swojego salonu w...
13
Sony World Photography Awards 2023 - znamy skład jury i terminy wystaw
Sony World Photography Awards 2023 - znamy skład jury i terminy wystaw
World Photography Organisation ogłosiła skład jury tegorocznej edycji konkursu Sony World Photography Awards 2023, a także poinformowała o nowych nagrodach oraz podała terminarz wystaw.
8
Powiązane artykuły