Tam, gdzie was nie ma - wystawa Katedry Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Listopad 2023
Artykuł na: minutę

PWSFTviF zaprasza na wernisaż wystawy studentów Katedry Fotografii. Zdjęcia będzie można oglądać w przestrzeni dworca Łódź Fabryczna o 6 stycznia 2024 roku.

"Tam, gdzie was nie ma". A gdzie jesteście? Kim jesteście? Czym jest bycie? Kim jestem ja? Gdzie się znajduję? Dokąd zmierzamy? Na te pytania nie znamy odpowiedzi.

Natomiast wiemy, że już 25 listopada w przestrzeni Dworca Łódź Fabryczna odbędzie się wernisaż wystawy, gdzie zaprezentowana zostanie twórczość osób studenckich trybu stacjonarnego i zaocznego Wydziału Operatorskiego, specjalności: Fotografia.  Łącznie ponad 60 artystów i artystek w jednym miejscu!

Kiedy i gdzie?

Oficjalnie otwarcie wystawy odbędzie się w sobotę 25 listopada, o godz. 18.30 w przestrzeni Dworca Łódź Fabryczna (wejście od al. Rodziny Scheiblerów).

Zdjęcia będzie można oglądać do 6 stycznia 2024 roku.

Więcej informacji pod adresem filmschool.lodz.pl i na stronie wydarzenia na Facebooku.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Grand Press Photo 2024 - rusza głosowanie internautów
Jury tegorocznej edycji GPP nominowało do finału 233 fotografie, wykonane przez 56 autorów. Od dzisiaj możecie głosować na ulubione zdjęcia w ramach głosowania internautów.
1
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Program Miasto - poznaliśmy wystawy towarzyszące tegorocznemu Fofotofestiwalowi
Premiery projektów Weroniki Gęsickiej i Magdy Hueckel, powrót na scenę artystyczną Przemka Dzienisa i podsumowanie 13 lat pracy Wełnickiego z tematem śmierci; wystawa wybitnej...
5
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Jak blisko - portrety AI na wystawie w Galerii Fotografii B&B
Galeria B&B w Bielsku-Białej zaprasza na jedną z pierwszych indywidualnych polskich wystaw „zdjęć” stworzonych przy pomocy AI. Projekt Macieja Cieślaka to wizja świata harmonii...
8
Powiązane artykuły