PWSFTViT

Wszystkie artykuły z tagiem: "PWSFTViT" w serwisie fotopolis.pl:
“Fotografia i szaleństwo” - spotkanie wokół książki już jutro w Leica 6x7 Gallery
Zredagowany przez Tomasza Ferenca i wydany przez łódzką filmówkę zbiór artykułów w ciekawy sposób dotyka powiązań fotografii i szaleństwa. Od opisów procesu twórczego w kryzysie psychicznym, przez wpływ substancji psychoaktywnych na sztukę, aż po próby portretowania szaleństwa w XIX wieku. Spotkanie z autorami i promocja książki już jutro w Leica 6x7 Gallery Warszawa.
5 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0
PWSFTviT wznawia studia zaoczne II stopnia w specjalności Fotografia
Dobra wiadomość dla wszystkich pragnących uzyskać tytuł magistra fotografii. Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna wznawia studia niestacjonarne II stopnia w specjalności Fotografia.
3 Lip 2017
Maciej Luśtyk
0
Potrójny sukces Szkoły Filmowej w Łodzi w konkursie reGeneration3
Studenci Fotografii Szkoły Filmowej w Łodzi - Robert Mainka, Artur Gutowski oraz jej absolwent - Piotr Zbierski zostali laureatami prestiżowego konkursu reGeneration3. Z tej okazji ich prace będzie można zobaczyć w najbliższych tygodniach w Szklarni Szkoły Filmowej w Łodzi.
15 Sty 2015
Marcin Grabowiecki
0
20-lecie Specjalności Fotografia na PWSFTviT w Łodzi
W październiku 2013 Katedra Fotografii PWSFTviT planuje huczne obchody 20-lecia Specjalności Fotografia. Z tej okazji chcą wydać album i zorganizować wystawę. Kierownik Katedry Fotografii - prof. Janusz M. Tylman zwraca się do wszystkich swoich studentów i absolwentów z prośbą o nadsyłanie projektów, które chcieliby zaprezentować podczas tego wydarzenia. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 marca 2013.
31 Sty 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa prac studentów PWSFTviT w ramach TIFF 2012
Zapraszamy na wystawę "Inspiracja 2.0". Wernisaż odbędzie się już dzisiaj, 16 listopada o godz. 19:00 w Muzeum Współczesnym Wrocław. Swoje prace zaprezentują na niej: Martyna Galla, Rafał Jóźwicki, Sylwia Krędzel, Monika Łuczak, Daniel Stelmaszak, Sonia Szóstak, Dominik Tarabański, Kinga Wasilewska i Aleksandra Zaborowska. Prace studentów PWSFTviT pozostaną tam do 5 grudnia 2012. Wystawa odbywa się w ramach festiwalu TIFF we Wrocławiu.
16 Lis 2012
Marcin Grabowiecki
0
Dyplomy studentów fotografii PWSFTviT w Łodzi
Galeria FF i Galeria Imaginarium zapraszają na wystawę prac studentów fotografii PWSFTviT, którą można oglądać do 5 października w Łodzi. Swoje prace pokażą: Katarzyna Zuzanna Krakowiak, Marta Zgierska, Maria Kwiecińska, Karolina Jonderko, Przemysław Konefał, Tomasz Szymaniak, Łukasz Prus-Niewiadomski, Dawid Furkot i Adrianna Komakowska. Kuratorem jest Magdalena Świątczak.
24 Wrz 2012
Marcin Grabowiecki
0
Katedra Fotografii PWSFTviT nagrodzona na Photokinie 2012
Photokina 2012. Jury Photokina Academy uhonorowało równorzędnymi nagrodami głównymi cztery z piętnastu europejskich szkół artystycznych biorących udział w Photokina Academy 2012. Jedną z nich otrzymała łódzka Katedra Fotografii PWSFTviT. Gratulujemy!
20 Wrz 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa studentów PWSFTViT "8 zł zestaw - dwa razy poproszę" w Warszawie
Zapraszamy do warszawskiego Skweru na wystawę prac studentów czwartego roku stacjonarnych studiów z zakresu fotografii łódzkiej PWSFTViT zatytułowaną "8 zł zestaw - dwa razy poproszę". Idea ekspozycji zrodziła się w trakcie rozmów towarzyszącym wspólnym posiłkom - obiadom za 8 zł. Finisaż w sobotę, 14 kwietnia o godz. 20:00 w Warszawie.
12 Kwi 2012
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa studentów fotografii PWSFTViT
Do 8 stycznia 2012 w Miejskiej Galerii Sztuki w Łodzi możecie oglądać prace studentów łódzkiej szkoły filmowej. Na wystawie zobaczycie cykle 22 młodych artystów, a także przygotowaną specjalnie z myślą o tej ekspozycji fotoinstalację prof. Przyborka. W czwartek, 1 grudnia o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie z autorami i kuratorem wystawy - Grzegorzem Przyborkiem. Polecamy!
28 Lis 2011
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa prac studentów fotografii z łódzkiej szkoły filmowej
Czy studencki obiad może stać się impulsem do stworzenia wystawy? Studenci fotografii z łódzkiej szkoły filmowej odpowiadają na to pytanie twierdząco. Wystawa "8 zł zestaw" to nawiązanie do wspólnych spotkań na obiadach, które nie tylko odżywiały, ale i ożywiały studencką twórczość. Możecie się o tym przekonać odwiedzając łódzką Galerię FabrySTREFA. Wystawa będzie dostępna dla oglądających do 5 listopada.
24 Paź 2011
Marcin Grabowiecki
0