Wystawa studentów i absolwentów Fotografii łódzkiej PWSFTViT w Warszawie

0
Marcin Grabowiecki
25 Luty 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
"Niektóre rzeczy widzialne i niewidzialne" - pod tym zagadkowym tytułem swoje prace zaprezentują studenci i absolwenci łódzkiej PWSFTViT. Wernisaż w najbliższy poniedziałek, 1 marca o godz. 19:00 w Skwerze - filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny w Warszawie.
Skwer - filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny zaprasza na wystawę studentów i absolwentów Fotografii Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Wystawa towarzyszy albumowi wydanemu w grudniu 2009 roku - "Niektóre rzeczy widzialne i niewidzialne" i prezentuje wybrane prace, które znalazły się w tym wydawnictwie.

W trakcie wernisażu odbędzie się projekcja "Fotokastu", którego autorem jest Piotr Zbierski oraz promocja albumu "Niektóre rzeczy widzialne i niewidzialne". Całość dopełni projekcja wideo, które stanowi uzupełnienie wystawy.

Autorzy prac wideo: Adam Stefaniak, Tomasz Mażowski, Rafał Chmielewski, Ewa Ciechanowska, Dorota Breguła, Piotr Szczepanowicz i Karol Krukowski, Maria Wytrysku, Ola Buczkowska, Michał Jankowski, Łukasz Prus-Niewiadomski.

Autorzy fotografii: Igor Oleś, Anna Orłowska, Jakub Karwowski, Hubert Humka, Dawid Furkot, Anna P. Orłowska, Ewa Ciechanowska, Michał Przeździk, Przemysław Pokrycki, Dawid Ciesielski, Ola Buczkowska, Rafał Jóźwicki.

Niektóre rzeczy widzialne i niewidzialne
Wystawa zbiorowa

Wernisaż: 1.03.2010, godz. 19:00
Termin: 2-20.03.2010, od 12:00 do 21:00

Skwer
Filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny,
ul. Krakowskie Przedmieście 60a
Warszawa

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
Przejmujący portret brazylijskich slumsów - Peter Bauza z wystawą “Copacabana Palace” w Łodzi
“Projekt ten mówi o cierpieniu, słabościach, ale i sile. Pokazuje porażki i sukcesy w codziennej walce o przetrwanie. Niewielu wie o istnieniu tych ludzi.” Wystawa...
19
6
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do końca września
Dlaczego warto uczyć się fotografii w szkole filmowej? Rekrutacja w AMA Film Academy tylko do...
AMA Film Academy od 9 lat z powodzeniem zajmuje się kształceniem młodych filmowców. Uczy na kierunkach: operatorskich, reżyserskich, aktorskim, realizacji dźwięku,...
92
0
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Warsztaty fotograficzne z Bownikiem w IFF
Chcesz poznać nowe trendy i spojrzenia na fotografię? Weź udział w dwudniowych warsztatach z Bownikiem, organizowanych przez Instytut Fotografii Fort. Zgłoszenia tylko...
2
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)