Jesienne rabaty na aparaty i obiektywy Nikon - można oszczędzić do 1720 zł

0

Autor: Promocja

22 Październik 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Nikon ruszył z jesienno-zimowymi promocjami, którymi objętych jest kilkadziesiąt korpusów i obiektywów ze wszystkich systemów producenta. To doskonała okazja na zakup wymarzonego zestawu.

Nowa odsłona akcji Natychmiastowy Rabat to gratka dla wszystkich, którzy zastanawiali się nad zakupem sprzętu Nikon. W ramach promocji, do 15 stycznia 2020 roku poszczególne modele aparatów i obiektywów Nikon możemy kupić taniej nawet do 1720 zł (zestawy Nikon Z6 i Z7 z obiektywami).

Promocją objęta jest spora cześć oferty producenta

Promocją objęte jest kilkadziesiąt produktów marki Nikon, a wśród nich nagrodzony tytułem „Aparat Roku 2019” model Nikon Z6 (860 zł rabatu), zaprezentowany kilka dni temu bezlusterkowiec APS-C Nikon Z50 (zestaw z obiektywem kitowym i adapterem taniej o 430 zł) czy szeroka gama wysokiej jakości obiektywów, w tym Nikkor 35 mm f/1.8G AF-S DX ( 90 zł rabatu) czy Nikkor 85 mm f/1.4G AF-S (650 zł rabatu). Pełną listę sprzętu objętego promocją znajdziecie na stronie promocji.

Jak uzyskać rabat?

Aby skorzystać z promocji należy kupić wybrany sprzęt u jednego z wybranych autoryzowanych dystrybutorów Nikon w Polsce, a „Natychmiastowy Rabat” zostanie naliczony w chwili dokonywania zakupu. Promocja obowiązuje od 15 października 2019 roku do 15 stycznia 2020 roku.

Szczegółowe informacje na temat akcji oraz regulamin promocji dostępne są na stronie nikon.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Powraca Nikon Photo Contest. Do wygrania aparaty i 500 tys. jenów
Rusza kolejna edycja prestiżowego, organizowanego co dwa lata konkursu Nikon Photo Contest (2020-2021). Tematy przewodnie nadchodzącej edycji to łączność i...
0
1
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
Helmut Newton na ulicach Berlina – plenerowa wystawa na 100 urodziny mistrza prowokacji
31 października, w dniu urodzin fotografa, Fundacja Helmuta Newtona otworzy największą jak do tej pory plenerową wystawę, prezentującą przegląd jego...
3
0
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
Dni otwarte dla uczestników Klubu Sony przełożone
W związku z sytuacją epidemiczną Sony Centre informuje o przełożeniu planowanych na ostatni tydzień października dniach otwartych.
28
0
Powiązane artykuły