Startuje przedsprzedaż aparatu Ricoh GR III - ozdobny pierścień w prezencie

Startuje przedsprzedaż aparatu Ricoh GR III - ozdobny pierścień w prezencie

Najnowszy stałoogniskowy kompakt z matrycą APS-C, już niebawem trafi na sklepowe półki, a już teraz możecie zamawiać go w przedsprzedaży. Na kupujących czeka prezent.

Wyposażony w 24-megapikselową matrycę APS-C, kompaktowy Ricoh GR III jest prawdopodobnie najlepszą propozycją dla reporterów, fotografów ulicznych czy kogokolwiek innego, kto szuka kieszonkowego, nie rzucającego się w oczy aparatu, który oferowałby jednocześnie wysoką jakość obrazu i rozbudowaną ergonomię.

Najnowszy model wprowadza szereg zmian, od przeprojektowanej systematyki obsługi, przez system stabilizacji matrycy, aż po ekran dotykowy. Jak zwykle oferuje też szereg ciekawych i praktycznych funkcji dodatkowych. Więcej na jego temat możecie przeczytać w naszych pierwszych wrażeniach.

Przedsprzedaż do 31 marca

Aparat już w kwietniu pojawi się na sklepowych półkach, tymczasem producent ruszył już z jego przedsprzedażą. W jej ramach, wszyscy, którzy zdecydują się na zakup aparatu do 31 marca otrzymają w prezencie niebieski ozdobny pierścień nakręcany na obiektyw. Na polskim rynku za aparat zapłacimy 3899 zł.

Lista sklepów partnerskich dostępna jest pod adresem ricoh-imaging.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
3
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0