Startuje przedsprzedaż aparatu Ricoh GR III - ozdobny pierścień w prezencie

1
Maciej Luśtyk
15 Marzec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Najnowszy stałoogniskowy kompakt z matrycą APS-C, już niebawem trafi na sklepowe półki, a już teraz możecie zamawiać go w przedsprzedaży. Na kupujących czeka prezent.

Wyposażony w 24-megapikselową matrycę APS-C, kompaktowy Ricoh GR III jest prawdopodobnie najlepszą propozycją dla reporterów, fotografów ulicznych czy kogokolwiek innego, kto szuka kieszonkowego, nie rzucającego się w oczy aparatu, który oferowałby jednocześnie wysoką jakość obrazu i rozbudowaną ergonomię.

Najnowszy model wprowadza szereg zmian, od przeprojektowanej systematyki obsługi, przez system stabilizacji matrycy, aż po ekran dotykowy. Jak zwykle oferuje też szereg ciekawych i praktycznych funkcji dodatkowych. Więcej na jego temat możecie przeczytać w naszych pierwszych wrażeniach.

Przedsprzedaż do 31 marca

Aparat już w kwietniu pojawi się na sklepowych półkach, tymczasem producent ruszył już z jego przedsprzedażą. W jej ramach, wszyscy, którzy zdecydują się na zakup aparatu do 31 marca otrzymają w prezencie niebieski ozdobny pierścień nakręcany na obiektyw. Na polskim rynku za aparat zapłacimy 3899 zł.

Lista sklepów partnerskich dostępna jest pod adresem ricoh-imaging.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Chcesz się uczyć fotografii? Przyjdź na spotkanie informacyjne do Studium Fotografii ZPAF
Zastanawiasz się czy szkoła fotograficzna to właściwy wybór? Spotkania informacyjne w Studium Fotografii ZPAF rozwieje twoje wątpliwości i pozwoli ci dowiedzieć się wszystkiego na temat programu...
0
0
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego w Rzeszowie i Katowicach
Fujifilm kontynuuje cykl warsztatów reportażu ślubnego ze specjalistą w tej dziedzinie Marcinem Krukiem i ogłasza dwa nowe spotkania. Pierwsze odbędzie się 7 października w Katowicach, a drugie...
0
0
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Masz 13-18 lat? Pokaż pozytywne zmiany i wygraj aparaty Canon
Startuje kolejna edycja projektu edukacyjnego „To MY tworzymy Świat". Adresowany do uczniów w wieku 13-18 lat, wspiera 17 Celów Zrównoważonego Rozwoju ustanowionych przez ONZ. W programie...
4
0
Powiązane artykuły