Startuje przedsprzedaż aparatu Ricoh GR III - ozdobny pierścień w prezencie

Startuje przedsprzedaż aparatu Ricoh GR III - ozdobny pierścień w prezencie

Najnowszy stałoogniskowy kompakt z matrycą APS-C, już niebawem trafi na sklepowe półki, a już teraz możecie zamawiać go w przedsprzedaży. Na kupujących czeka prezent.

Wyposażony w 24-megapikselową matrycę APS-C, kompaktowy Ricoh GR III jest prawdopodobnie najlepszą propozycją dla reporterów, fotografów ulicznych czy kogokolwiek innego, kto szuka kieszonkowego, nie rzucającego się w oczy aparatu, który oferowałby jednocześnie wysoką jakość obrazu i rozbudowaną ergonomię.

Najnowszy model wprowadza szereg zmian, od przeprojektowanej systematyki obsługi, przez system stabilizacji matrycy, aż po ekran dotykowy. Jak zwykle oferuje też szereg ciekawych i praktycznych funkcji dodatkowych. Więcej na jego temat możecie przeczytać w naszych pierwszych wrażeniach.

Przedsprzedaż do 31 marca

Aparat już w kwietniu pojawi się na sklepowych półkach, tymczasem producent ruszył już z jego przedsprzedażą. W jej ramach, wszyscy, którzy zdecydują się na zakup aparatu do 31 marca otrzymają w prezencie niebieski ozdobny pierścień nakręcany na obiektyw. Na polskim rynku za aparat zapłacimy 3899 zł.

Lista sklepów partnerskich dostępna jest pod adresem ricoh-imaging.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4