Ricoh GR

Wszystkie artykuły z tagiem: "Ricoh GR" w serwisie fotopolis.pl:
Startuje przedsprzedaż aparatu Ricoh GR III - ozdobny pierścień w prezencie
Najnowszy stałoogniskowy kompakt z matrycą APS-C, już niebawem trafi na sklepowe półki, a już teraz możecie zamawiać go w przedsprzedaży. Na kupujących czeka prezent.
15 Mar 2019
Maciej Luśtyk
1
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
8 Mar 2019
Maciej Luśtyk
2
Ricoh GR III - trzecia odsłona kultowego kompaktu. Znamy wszystkie szczegóły
Nowa matryca o większej rozdzielczości, wbudowana stabilizacja obrazu, kompletnie przeprojektowany obiektyw, lepsza ergonomia i wciąż wyjątkowo kompaktowe wymiary dyskretnego korpusu - oto trzecia odsłona aparatu Ricoh GR.
22 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
Ricoh GR III - nowa matryca, stabilizacja, szybki AF i dotykowy ekran. Premiera w 2019 roku
#Photokina2018 Ricoh zapowiedział dziś długo oczekiwaną aktualizację dla kultowej w niektórych kręgach serii GR. Trzecia generacja kompaktu APS-C wyposażona została m.in. w 24-milionową matrycę z systemem stabilizacji i pikselami detekcji fazy.
25 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
Ricoh GR - firmware 4.0
Koncern Ricoh opublikował kolejną aktualizację oprogramowania wewnętrznego do modelu Ricoh GR. Japoński producent jak zwykle skupił się na rozszerzaniu funkcjonalności swojego aparatu.
6 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR - test
Testowany Ricoh GR to już kolejna, piąta odsłona cyfrowej wersji kultowego aparatu. Aparat bardzo różni się od swoich poprzedników. Po pierwsze jest większy, ma też ciemniejszy obiektyw. Ale został wyposażony w kilkukrotnie większą matrycę APS-C. Zobaczcie jak wypadł w praktyce!
28 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Ricoh GR - edycja limitowana
Koncern Ricoh pokazał limitowaną edycję Ricoha GR. Aparat różni się jedynie wykończeniem obudowy - w wersji limitowanej będzie oferowany w kolorze ciemnej zieleni. Na całym świecie będzie dostępne 5000 sztuk tego modelu.
22 Paź 2013
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR Digital IV - firmware 2.30
Firma Ricoh opublikowała aktualizację firmware aparatu kompaktowego GR Digital IV. Nowe oprogramowanie zmienia kilka funkcji i wprowadza kilka poprawek.
12 Sie 2013
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR w wersji "custom"
Aparat Ricoh GR charakteryzuje się prostym, minimalistycznym wzornictwem. Jeśli jednak ktoś wolałby nieco mniej dyskretny wygląd firma Pentax Ricoh ma rozwiązanie - możliwość założenia innego gripu, górnej ścianki, spustu migawki i osłony obiektywu. Na razie tylko w Japonii.
31 Lip 2013
Michal Grzegorczyk
0
Ricoh GR - APS-C do kieszeni
Firma Pentax Ricoh podążyła za trendami w segmencie zaawansowanych kompaktów i wyposażyła nowy model Ricoh GR w 16-megapikselową matrycę APS-C. Nowy cyfrowy GR będzie ostro konkurował ceną - w USA ma kosztować niecałe 800 dolarów.
17 Kwi 2013
Michal Grzegorczyk
0