Letnia oferta Olympus - cashback do 900 zł

Letnia oferta Olympus - cashback do 900 zł

Olympus rusza z tegoroczną akcją cashback. W jej ramach, kupując wybrany aparat bądź obiektyw do 31 lipca, będziemy mogli odebrać zwrot pieniędzy w wysokości nawet 900 zł.

Jak co roku, producent wystartował z letnią promocją cashback, z której ucieszą się zarówno amatorzy, jak i zawodowcy. Ci pierwsi na pewno chętnie skorzystają z promocji na modele E-M10 II i E-M10 III, drugich ucieszy wysoki zwot pieniędzy przy zakupie obiektywów z serii PRO, ze światłem f/1.2.

Sprzęt objęty promocją:

Aby skorzystać z promocji, należy do 31 lipca 2018 roku zakupić dowolny model aparatu lub obiektywu objęty promocją, zachować paragon, a następnie zarejestrować go na stronie bonus.olympus.eu. Po weryfikacji naszego zgłoszenia, kwota zwrota zostanie przelana na konto podane w procesie rejestracji. Co ważne, zwroty łączą się - kupując na przykład aparat i obiektyw, otrzymamy zwrot za obydwa produkty.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem olympus.pl.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8