Dzień otwarty z firmą Canon w warszawskim salonie BEiKS

14 Lut 2018
Dzień otwarty z firmą Canon w warszawskim salonie BEiKS

Jeśli jesteście zainteresowani najnowszym filmowym sprzętem Canona, to jego możliwości będziecie mogli sprawdzić podczas nadchodzącego dnia otwartego w warszawskim salonie BEiKS.

Firma BEiKS zaprasza na dzień otwarty z firmą Canon. Będzie to świetna okazja nie tylko do zapoznania się z najnowszą ofertą japońskiego producenta, lecz przede wszystkim idealny czas na to, by sprawdzić jak w praktyce wypada profesjonalny sprzęt filmowy.

Prezentację produktów poprowadzi Robert Woźniak z Canon Polska. Zaś do testów udostępnione będą między innymi takie modele jak: Canon XF400, XF405, XC15, XA11 czy XA15.

Dzień otwarty z firmą Canon odbędzie się już 21 lutego w warszawskim salonie BEiKS (ul. Bartyckiej 115) w godzinach od 9.00 do 17.00. Więcej informacji na stronie www.beiks.pl.

zdjęcie główne: pexels.com

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0