Dzień otwarty z firmą Canon w warszawskim salonie BEiKS

14 Lut 2018
Dzień otwarty z firmą Canon w warszawskim salonie BEiKS

Jeśli jesteście zainteresowani najnowszym filmowym sprzętem Canona, to jego możliwości będziecie mogli sprawdzić podczas nadchodzącego dnia otwartego w warszawskim salonie BEiKS.

Firma BEiKS zaprasza na dzień otwarty z firmą Canon. Będzie to świetna okazja nie tylko do zapoznania się z najnowszą ofertą japońskiego producenta, lecz przede wszystkim idealny czas na to, by sprawdzić jak w praktyce wypada profesjonalny sprzęt filmowy.

Prezentację produktów poprowadzi Robert Woźniak z Canon Polska. Zaś do testów udostępnione będą między innymi takie modele jak: Canon XF400, XF405, XC15, XA11 czy XA15.

Dzień otwarty z firmą Canon odbędzie się już 21 lutego w warszawskim salonie BEiKS (ul. Bartyckiej 115) w godzinach od 9.00 do 17.00. Więcej informacji na stronie www.beiks.pl.

zdjęcie główne: pexels.com

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0