Dzień otwarty z firmą Canon w warszawskim salonie BEiKS

14 Lut 2018
Dzień otwarty z firmą Canon w warszawskim salonie BEiKS

Jeśli jesteście zainteresowani najnowszym filmowym sprzętem Canona, to jego możliwości będziecie mogli sprawdzić podczas nadchodzącego dnia otwartego w warszawskim salonie BEiKS.

Firma BEiKS zaprasza na dzień otwarty z firmą Canon. Będzie to świetna okazja nie tylko do zapoznania się z najnowszą ofertą japońskiego producenta, lecz przede wszystkim idealny czas na to, by sprawdzić jak w praktyce wypada profesjonalny sprzęt filmowy.

Prezentację produktów poprowadzi Robert Woźniak z Canon Polska. Zaś do testów udostępnione będą między innymi takie modele jak: Canon XF400, XF405, XC15, XA11 czy XA15.

Dzień otwarty z firmą Canon odbędzie się już 21 lutego w warszawskim salonie BEiKS (ul. Bartyckiej 115) w godzinach od 9.00 do 17.00. Więcej informacji na stronie www.beiks.pl.

zdjęcie główne: pexels.com

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EF 85 mm f/1.4L IS USM - test obiektywu
18 Maj 2018
Dziś sprawdzamy, czy pierwszy w historii Canona, obiektyw łączący ogniskową 85 mm, światło f/1.4 oraz stabilizowany i zaawansowany układ optyczny, to portretówka na jaką czekali wymagający fotografowie.
4
Sony A7 III - jak radzi sobie w trudnych, koncertowych warunkach?
10 Maj 2018
Czy najnowsza pełna klatka Sony to wymarzony aparat fotografa koncertowego? Sprawdziłem go w czasie dużego festiwalu Jazzowego we Wrocławiu.
11
Huawei P20 Pro - zdjęcia przykładowe
27 Kwi 2018
Pierwszy wyposażony w 3 moduły aparatów smartfon dostarczać ma według producenta najlepszej jakości zdjęć ze wszystkich flagowców na rynku. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
8
Canon EOS M100 - test aparatu
10 Kwi 2018
Ten maluch ma być wygodnym aparatem dla początkujących i atrakcyjną alternatywą w codziennej fotografii dla smartfonów. Mimo niskiej ceny oferuje sporo rozwiązań znanych z bardziej zaawansowanych modeli. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0