Dzień otwarty z firmą Canon w warszawskim salonie BEiKS

14 Lut 2018
Dzień otwarty z firmą Canon w warszawskim salonie BEiKS

Jeśli jesteście zainteresowani najnowszym filmowym sprzętem Canona, to jego możliwości będziecie mogli sprawdzić podczas nadchodzącego dnia otwartego w warszawskim salonie BEiKS.

Firma BEiKS zaprasza na dzień otwarty z firmą Canon. Będzie to świetna okazja nie tylko do zapoznania się z najnowszą ofertą japońskiego producenta, lecz przede wszystkim idealny czas na to, by sprawdzić jak w praktyce wypada profesjonalny sprzęt filmowy.

Prezentację produktów poprowadzi Robert Woźniak z Canon Polska. Zaś do testów udostępnione będą między innymi takie modele jak: Canon XF400, XF405, XC15, XA11 czy XA15.

Dzień otwarty z firmą Canon odbędzie się już 21 lutego w warszawskim salonie BEiKS (ul. Bartyckiej 115) w godzinach od 9.00 do 17.00. Więcej informacji na stronie www.beiks.pl.

zdjęcie główne: pexels.com

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EF 85 mm f/1.4L IS USM - zdjęcia przykładowe
20 Lut 2018
Model 85 mm f/1.4L IS USM to pierwszy obiektyw w historii Canona, który łączy w sobie ogniskową 85 mm, światło f/1.4 oraz stabilizowany układ optyczny. Zobaczcie, jak ta konstrukcja wypadła w praktyce.
1
Fujifilm X-H1 - pierwsze wrażenia
19 Lut 2018
Rozwinięta ergonomia, poprawione osiągi i tryb filmowy 4K mają przyciągnąć zawodowców, którzy szukają kompaktowej i wydajnej alternatywy. Czy nowy X-H1 spełni ich oczekiwania? Podczas oficjalnej premiery mieliśmy okazję przyjrzeć mu się nieco bliżej. Oto nasze pierwsze wnioski.
4
Fujifilm X-H1 - zdjęcia przykładowe
17 Lut 2018
Ciekawi, jak prezentuje się najmocniejszy potwór Fujifilm? Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy podczas oficjalnej premiery flagowego modelu X-H1.
0
Panasonic LUMIX GX9 - zdjęcia przykładowe
14 Lut 2018
Zaledwie wczoraj swoją premierę miał najnowszy bezlusterkowiec Panasonica, a już dziś możecie zobaczyć jak Lumix G9 poradził sobie w terenie. 
3