Nikon-Noor Academy Masterclass - bezpłatne warsztaty dla młodych dokumentalistów

Nikon-Noor Academy Masterclass - bezpłatne warsztaty dla młodych dokumentalistów

Agencja Noor i Nikon zapraszają wszystkich zainteresowanych fotografią dokumentalną i reportażem do wzięcia udziału w serii bezpłatnych 4-dniowych warsztatów z zawodowymi fotografami. W tym roku zajęcia odbędą się w Polsce, Szwecji i Belgii.

Nikon-Noor Academy to przedsięwzięcie nakierowane na młodych, aspirujących fotografów reportażowych i dokumentalistów. Czterodniowe warsztaty, prowadzone przez zawodowców z agencji Noor będą m.in. okazją do wymiany doświadczeń, skonsultowania dotychczasowych prac, nauczenia się lepszej selekcji i edycji materiału i poznania sposobów na tworzenie materiałów o większej mocy przekazu.

Jak aplikować?

Warsztaty są bezpłatne, liczba miejsc jest jednak ograniczona tylko do 15. Aby zgłosić swój udział należy wypełnić formularz dostępny na stronie warsztatów i przesłać za jego pośrednictwem portfolio zawierające projekty, nad którymi aktualnie się pracuje wraz ze szczegółowych opisem tematów, który mają eksplorować. Zgłoszenia można nadsyłać do 29 stycznia

W tym roku, warsztaty odbędą się w Warszawie, Sztokholmie i Brukseli. Polską edycję poprowadzą Nina Berman, Tanya Habjouqa i Sebastian Liste. Zajęcia odbędą się w dniach 26.02-01.03 2018.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem noorimages.com.

(fot. okładkowa: Juri Kozyew /NOOR Images)

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
3
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1