Przecena aparatów Sony. Modele z serii A7 do 4 lutego kupicie taniej nawet o 30%

Autor: Maciej Luśtyk

16 Styczeń 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeżeli zastanawialiście się nad przesiadką na pełnoklatkowy system Sony, teraz nadarza się ku temu doskonała okazja. W ramach specjalnej promocji, wybrane modele można kupić nawet 30% taniej.

Pełna klatka to m.in. większy zakres dynamiczny i lepsza jakość zdjęć wykonywanych w słabym świetle. Obecnie najbardziej przystępną cenowo propozycję w tym temacie oferuje Sony, w postaci modelu A7. Z kolei osoby, które poszukują sprzętu do zadań specjalnych, pozwalającego nie tylko fotografować, ale też filmować, tworząc półprofesjonalne produkcje docenią modele wyższej generacji - Sony A7 II, Sony A7R II i Sony A7S II. Ich najmocniejszym atrybutem jest przede wszystkim wydajna stabilizacja matrycy, współpracująca z każdym obiektywem.

Nieważne jaki aparat z pełnoklatkowej oferty Sony na interesuje, jeszcze przez prawie 3 tygodnie  możemy nabyć go dużo taniej. W ramach specjalnej promocji, producent czasowo obniża ceny modeli A7, A7 II, A7R II, A7S i A7S II. Łącząc rabat z trwającą do 4 lutego 2018 roku promocją cashback, wybrane aparaty można kupić taniej nawet o 30%.

Promocja obowiązuje w autoryzowanych sklepach fotograficznych Sony:

Ceny  mogą różnić się w zależności od dystrybutora. O dokładnych cenach produktów decydują kierownicy sklepów w sieciach sprzedaży.

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Najnowszy sprzęt, wykłady i warsztaty - EXPOzycja 2024 startuje 4 kwietnia
Foto-Plus zaprasza na kolejną edycję EXPOzycji, największego wydarzenia branży foto-wideo w południowej Polsce, którego celem jest prezentacja najnowszego sprzętu do fotografii i filmowania oraz...
19
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
X-Summit 2024: oglądaj z nami na żywo prezentację nowych produktów Fujifilm
20 lutego rano w Tokio zostaną zaprezentowane nowości sprzętowe Fujifilm. Oficjalna prezentacja z cyklu X-Summit będzie transmitowana na żywo. Co ciekawego zobaczymy?
12
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Twórcy kina w obiektywie Piotra Jaxy - wystawa projektu "Cinematographers" w Warszawie
Piotr Jaxa od ponad 20 lat fotografuje operatorów filmowych z całego świata. Wybrane zdjęcia z projektu Cinematographers obejrzymy w Centrum Rozwoju Przemysłów Kreatywnych w...
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)