Shoot’em All - polska fotografia koncertowa w najlepszym wydaniu

Shoot’em All - polska fotografia koncertowa w najlepszym wydaniu

Jesteście fanami dobrej muzyki i fotografii koncertowej? Jeśli tak to nie może Was zabraknąć na wystawie Shoott’em All. Wernisaż odbędzie się pod koniec stycznia w Warszawie.

Już po raz czwarty w Warszawie zostanie zaprezentowana wystawa Shoot’em All. W tym roku organizatorzy zaproponowali nam podróż do świata polskiej muzyki. Główną ideą jest pokazanie jak różnorodna i ciekawa jest nasza rodzima scena i jak wielu artystów i zespołów istnieje na polskim rynku.

fot. Wojtek Dobrogojski

fot. Wojtek Dobrogojski

Na wystawie pokażemy ponad 50 fotografii, wśród których zobaczyć będzie można kilka prawdziwych perełek. Gościem specjalnym wystawy będzie Aga Krysiuk - artystka, która wyczarowuje piękne portrety muzyków używając do tego starych płyt winylowych - mówią organizatorzy.

fot. Kara Rokita

fot. Wojtek Dobrogojski

Wernisaż odbędzie się już 28 stycznia 2017 roku o godzinie 19:00 w warszawskiej Progresja Cafe (Fort Wola 22). Wystawa ma charakter otwarty i jest bezpłatna. Ekspozycję będzie można oglądać do końca lutego.

fot. Kara Rokita

fot. Wojtek Dobrogojski

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.wwfk.pl. Wydarzenie możecie także śledzić na Facebooku.

zdjęcie główne: Kara Rokita

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0