Shoot’em All - polska fotografia koncertowa w najlepszym wydaniu

Shoot’em All - polska fotografia koncertowa w najlepszym wydaniu

Jesteście fanami dobrej muzyki i fotografii koncertowej? Jeśli tak to nie może Was zabraknąć na wystawie Shoott’em All. Wernisaż odbędzie się pod koniec stycznia w Warszawie.

Już po raz czwarty w Warszawie zostanie zaprezentowana wystawa Shoot’em All. W tym roku organizatorzy zaproponowali nam podróż do świata polskiej muzyki. Główną ideą jest pokazanie jak różnorodna i ciekawa jest nasza rodzima scena i jak wielu artystów i zespołów istnieje na polskim rynku.

fot. Wojtek Dobrogojski

fot. Wojtek Dobrogojski

Na wystawie pokażemy ponad 50 fotografii, wśród których zobaczyć będzie można kilka prawdziwych perełek. Gościem specjalnym wystawy będzie Aga Krysiuk - artystka, która wyczarowuje piękne portrety muzyków używając do tego starych płyt winylowych - mówią organizatorzy.

fot. Kara Rokita

fot. Wojtek Dobrogojski

Wernisaż odbędzie się już 28 stycznia 2017 roku o godzinie 19:00 w warszawskiej Progresja Cafe (Fort Wola 22). Wystawa ma charakter otwarty i jest bezpłatna. Ekspozycję będzie można oglądać do końca lutego.

fot. Kara Rokita

fot. Wojtek Dobrogojski

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.wwfk.pl. Wydarzenie możecie także śledzić na Facebooku.

zdjęcie główne: Kara Rokita

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
1
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5