Shoot’em All - polska fotografia koncertowa w najlepszym wydaniu

Shoot’em All - polska fotografia koncertowa w najlepszym wydaniu

Jesteście fanami dobrej muzyki i fotografii koncertowej? Jeśli tak to nie może Was zabraknąć na wystawie Shoott’em All. Wernisaż odbędzie się pod koniec stycznia w Warszawie.

Już po raz czwarty w Warszawie zostanie zaprezentowana wystawa Shoot’em All. W tym roku organizatorzy zaproponowali nam podróż do świata polskiej muzyki. Główną ideą jest pokazanie jak różnorodna i ciekawa jest nasza rodzima scena i jak wielu artystów i zespołów istnieje na polskim rynku.

fot. Wojtek Dobrogojski

fot. Wojtek Dobrogojski

Na wystawie pokażemy ponad 50 fotografii, wśród których zobaczyć będzie można kilka prawdziwych perełek. Gościem specjalnym wystawy będzie Aga Krysiuk - artystka, która wyczarowuje piękne portrety muzyków używając do tego starych płyt winylowych - mówią organizatorzy.

fot. Kara Rokita

fot. Wojtek Dobrogojski

Wernisaż odbędzie się już 28 stycznia 2017 roku o godzinie 19:00 w warszawskiej Progresja Cafe (Fort Wola 22). Wystawa ma charakter otwarty i jest bezpłatna. Ekspozycję będzie można oglądać do końca lutego.

fot. Kara Rokita

fot. Wojtek Dobrogojski

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.wwfk.pl. Wydarzenie możecie także śledzić na Facebooku.

zdjęcie główne: Kara Rokita

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4