Shoot’em All - polska fotografia koncertowa w najlepszym wydaniu

Shoot’em All - polska fotografia koncertowa w najlepszym wydaniu

Jesteście fanami dobrej muzyki i fotografii koncertowej? Jeśli tak to nie może Was zabraknąć na wystawie Shoott’em All. Wernisaż odbędzie się pod koniec stycznia w Warszawie.

Już po raz czwarty w Warszawie zostanie zaprezentowana wystawa Shoot’em All. W tym roku organizatorzy zaproponowali nam podróż do świata polskiej muzyki. Główną ideą jest pokazanie jak różnorodna i ciekawa jest nasza rodzima scena i jak wielu artystów i zespołów istnieje na polskim rynku.

fot. Wojtek Dobrogojski

fot. Wojtek Dobrogojski

Na wystawie pokażemy ponad 50 fotografii, wśród których zobaczyć będzie można kilka prawdziwych perełek. Gościem specjalnym wystawy będzie Aga Krysiuk - artystka, która wyczarowuje piękne portrety muzyków używając do tego starych płyt winylowych - mówią organizatorzy.

fot. Kara Rokita

fot. Wojtek Dobrogojski

Wernisaż odbędzie się już 28 stycznia 2017 roku o godzinie 19:00 w warszawskiej Progresja Cafe (Fort Wola 22). Wystawa ma charakter otwarty i jest bezpłatna. Ekspozycję będzie można oglądać do końca lutego.

fot. Kara Rokita

fot. Wojtek Dobrogojski

Więcej informacji znajdziecie na stronie www.wwfk.pl. Wydarzenie możecie także śledzić na Facebooku.

zdjęcie główne: Kara Rokita

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1