Prosto z patelni - konkurs fotografii kulinarnej

0
17 Październik 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Marka Florina zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotografii kulinarnej, którego zadaniem jest wykonanie zdjęcia dania przygotowanego na patelni. Do wygrania bony na sprzęt AGD o wartości 6 tys. złotych.

Jeśli oprócz fotografii pasjonuje Was także gotowanie, weźcie udział w konkursie fotografii kulinarnej organizowanym przez markę Florina. Zadanie konkursowe jest proste i przyjemne, a nagrody pozwolą Wam zaopatrzyć się we wszystkie produkty AGD jakich kiedykolwiek Wam brakowało. Autorzy 3 najlepszych zdjęć otrzymają bony o wartości 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł do wykorzystania w sieci sklepów NELA.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zamieścić przepis i zdjęcie dania przygotowanego na patelni pod postem informującym o konkursie, na profilu facebookowym marki Florina. Każdy z uczestników może przesłać dowolną ilość zdjęć. Zgłoszenia można przesyłać do 30 listopada.

Ogłoszenie wyników nastąpi 6 grudnia. Ponadto w okresie trwania konkursu, organizatorzy będą przyznawać wyróżnienie za najciekawsze zdjęcia tygodnia, których autorzy otrzymają zestawy patelni Florina.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem florinaagd.pl oraz na stronie facebookowej marki. Pełny regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Startują 2. Dni Fotografii Alternatywnej. Gratka dla miłośników technik archaicznych
Startują 2. Dni Fotografii Alternatywnej. Gratka dla miłośników technik archaicznych
Druga edycja Dni Fotografii Alternatywnej będzie atrakcją dla wszystkich tworzących w technikach archaicznych i alternatywnych. Na otwierającej wystawie “Wokół...
4
0
“Album dedykuję tym, którzy zmęczeni są podziałem Polski na dwa kontrastujące kolory”. Zuza Krajewska autorką nowej Kolekcji Wrzesińskiej
“Album dedykuję tym, którzy zmęczeni są podziałem Polski na dwa kontrastujące kolory”. Zuza...
Projekt Kolekcja Wrzesińska już od niemal dekady przyciąga najważniejsze postacie polskiej fotografii. Tym razem za sterami projektu stanęła znana fotografka mody Zuza...
7
0
Bezpłatne warsztaty technik archaicznych w ramach 2. Dni Fotografii Alternatywnej
Bezpłatne warsztaty technik archaicznych w ramach 2. Dni Fotografii Alternatywnej
Okręg Warszawski ZPAF zaprasza na cykl pięciu nieodpłatnych warsztatów “Wokół Portretu” organizowanych w ramach drugiej edycji Dni Fotografii Alternatywnej.
30
0
Powiązane artykuły