PROFI POST PHOTO TOURNÉE - warsztaty postprodukcji z najlepszymi

0

Autor: Michał Chrzanowski

1 Wrzesień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Już we wrześniu krakowskie studio House of Retouching rusza w szkoleniowe tournée po Polsce. Siódma edycja warsztatów postprodukcji fotografii PROFI POST PHOTO TOURNÉE odbędzie się aż w czterech miastach: Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu.

Obróbka zdjęć jest zarówno świetnym hobby, jak i dobrym zawodem. W Polsce specjalistów w tej branży naprawdę nie ma wielu, a zapotrzebowanie stale rośnie.

Trzy dni intensywnej pracy pod okiem światowej klasy specjalistów to szansa na pogłębienie własnej wiedzy, nawiązanie kontaktów w branży lub spełnienie marzenia o zmianie zawodu.

Uczestnicy warsztatów PROFI POST PHOTO będą mogli skorzystać z wiedzy Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza, którzy są odpowiedzialni za finalny wygląd zdjęć między innymi brytyjskiej rodziny królewskiej, Prezydenta USA Billa Clintona, Angeliny Jolie, Kate Winslet,  kobiet Bonda, Heleny Bonham Carter oraz wielu modowych kampanii.

W portfolio studia House Of Retouching znajduje się około 5500 zdjęć w tym najbardziej prestiżowe sesje i najtrudniejsze zagadnienia. „Pokażemy uczestnikom nasze największe sekrety i metodę kreowania mistrzowskich zdjęć w postprodukcji” – zdradza Tomek Kozakiewicz.

Zapisy na warsztaty już trwają. Ogromną zaletą projektu jest to, iż zajęcia odbywają w małych grupach. Maksymalnie udział w wydarzeniu w konkretnym mieście może wziąć 15 osób. Bezpośrednia praca z prowadzącymi pozwoli na dokładne omówienie poszczególnych tematów oraz dostosowywanie zagadnień do poziomu umiejętności, zainteresowań oraz realnych potrzeb uczestników.

Miejsca i terminy warsztatów PROFI POST PHOTO TOURNÉE:

  • WARSZAWA  /  16-18.09.2016
  • GDAŃSK  /  21-23.09.2016
  • POZNAŃ  /  26-28.09.2016
  • WROCŁAW  /  31.09-02.10.2016

PROFI POST PHOTO to cykl warsztatów postprodukcji fotograficznej prowadzonych przez Krzysztofa Gadomskiego i Tomasza Kozakiewicza, którzy dzielą się własnym doświadczeniem z obróbki najbardziej zaawansowanych i prestiżowych zleceń. Więcej informacji, w tym szczegółowy plan zajęć możecie znaleźć na facebookowej stronie wydarzenia lub profilu HouseOfRetouching.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Wykorzystaj w pełni potencjał swojego aparatu. Startują dni otwarte dla uczestników Klubu Sony
Sony Centre rozpoczyna Dni Otwarte dla Uczestników Klubu Sony, którzy chcieliby lepiej poznać możliwości swojego aparatu.
3
0
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Konkurs im. Krzysztofa Millera 2020 - nabór zgłoszeń jeszcze tylko do środy
Gazeta Wyborcza rozpoczyna 3. edycję Konkursu im. Krzysztofa Millera, nagradzającego najlepsze zdjęcia reportażowe ostatniego roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 21...
41
1
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Rusza wystawa Helmuta Newtona w Toruniu. To ponad 200 zdjęć mistrza
Podczas 28. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE w Toruniu zorganizowana zostanie wystawa zdjęć "Helmut Newton: Lubię silne kobiety". Oprócz wystawy będą też spotkania i...
849
0
Powiązane artykuły