IX Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny “Wszystkie Dzieci Świata”

0

Autor: Maciej Luśtyk

13 Kwiecień 2015
Artykuł na: 4-5 minut

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego, którego celem jest popularyzacja fotografii i zwrócenie uwagi na rolę dziecka we współczesnym świecie. Nagroda główna to 2500 zł.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny "Wszystkie dzieci świata" skierowany jest do wszystkich fotografów, którym bliski jest temat dzieci i towarzyszących mu okoliczności. Głównym motywem konkursu jest przedstawienie życia dziecka we współczesnym świecie. Aby wziąć udział w konkursie, należy do dnia 24 lipca 2015 roku wysłać zgłoszenie zawierające maksymalnie 2 pojedyncze zdjęcia, lub cykl składający się z maksymalnie 5 ujęć oraz uiścić opłatę konkursową w wysokości 40 zł. 8 sierpnia 2015 roku jury konkursy wybierze zwycięskie prace, a wynik głosowania zostanie ogłoszony w ciągu następnych 14 dni.

Główna nagroda w konkursie to 2500 zł. Laureaci drugiego i trzeciego miejsca otrzymają kolejno 1500 i 1000 zł. Wręczenie nagród nastąpi 20 września 2015 roku w Pacanowie podczas wernisażu wystawy pokonkursowej.

Więcej szczegółów odnośnie konkursu znajdziecie na stronie konkursowej. Powodzenia!

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Kasia Trojak i Natalia Poniatowska znalazły się w gronie finalistek konkursu organizowanego przez prestiżowy magazyn British Journal of Photography. Jego celem jest promocja kobiet pracujących w...
51
0
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystartowało z serią plenerowych wystaw, które pozwolą nam spojrzeć na rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy okiem...
23
2
Najlepsze zdjęcia  konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Organizowany przez platformę Photocrowd i fundację charytatywną Buglife konkurs, daje nam wgląd w świat, którego na co dzień nie zauważamy. I przypomina, że wymaga on również ochrony.
18
0