Fotomiastikonowa Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich

Warszawska Galeria Jabłkowskich w ramach Nocy Muzeów zaprasza w sobotę 14 maja od godziny 19:00 na wystawę "Fotomiastikon - warszawski fotoblog", otwarty warsztat fotograficzny Hanny Musiał oraz koncerty stołecznych zespołów Czessbend i Uniqplan.
Bazar Różyckiego, fot. Katarzyna Rostalska

Na ścianach galerii prezentowana będzie wystawa "Fotomiastikon - warszawski fotoblog", na której znajdą się zdjęcia publikowane przez stołecznych pasjonatów fotografii w serwisie www.fotomiastikon.pl.

Hanna Musiał, wybitna reportażystka znana m.in. z długoletniej współpracy z tygodnikiem "Polityka" poprowadzi w godzinach 19:00-21:00 warsztat i prezentację "Człowiek w tkance miejskiej". Wstęp na warsztat jest wolny. Uczestnicy zainteresowani prezentacją, oceną swoich reportażowych zdjęć miejskich proszeni są o przyniesienie ich w wersji elektronicznej.

Od 21:30 na scenie zlokalizowanej w podwórzu Kamienicy Jabłkowskich wystąpią dwie stołeczne formacje muzyczne Czessband oraz Uniqplan.

Szczegółowy program poniżej:
  • 19:00-1:00 wystawa "Fotomiastikon-warszawski fotoblog"
  • 19.00-21:00 otwarty wykład i warsztat fotograficzny Hanny Musiał "Człowiek w tkance miejskiej"
  • 21:30 koncert zespołu CzessBand
  • 23:30 koncert zespołu Uniqplan


Noc Muzeów w Galerii Jabłkowskich
Termin: 14.05.2011, godz. 19:00
Galeria Jabłkowskich, Chmielna 21
Warszawa
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6