Spotkanie z Hanną Musiał w Galerii Jabłkowskich

0
Marcin Grabowiecki
1 Wrzesień 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Warszawska Galeria Jabłkowskich zaprasza na spotkanie z wybitną fotoreporterką - Hanną Musiał zatytułowane "Reportaż w czasach PRLu i współcześnie", które odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 września o godz. 19:30.
Na spotkaniu "Reportaż w czasach PRLu i współcześnie" Hanna Musiał zaprezentuje i skomentuje zdjęcia reporterskie z okresu PRLu oraz współczesne fotoreportaże. Uczestnicy spotkania będą mieli również okazję pokazania własnych zdjęć dokumentalnych i reportażowych, które zostaną ocenione przez Hannę Musiał.

Półtoragodzinny pokaz zdjęć rozpocznie się w Galerii Jabłkowskich, w podwórzy kamienicy przy ul. Chmielnej 21 w Warszawie, w sobotę 4 września o godzinie 19:30. Następnie zaprezentowane i skomentowane zostaną zdjęcia uczestników spotkania.

Zainteresowanych pokazaniem swoich zdjęć (nie więcej niż 6) organizatorzy proszą o przyniesienie ich do Galerii Jabłkowskich na nośniku pamięci USB lub płycie CD/DVD w godzinach od 18:45 do 19:20.

Hanna Musiał - wybitna fotoreporterka, redaktor tygodnika "Polityka", członek ZPAF, prezes Stowarzyszenia Dokumentalistów "DROGA". Wpółpracowała z nieistniejącymi już tygodnikami "itd" oraz "Razem". Kuratorka wystawy "Polska lat 70.", animatorka życia fotograficznego w Polsce. Autorka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Spotkanie z Hanną Musiał
Termin: 4.09.2010, godz. 19:30

Galeria Jabłkowskich
ul. Chmielna 21
Warszawa

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
61
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
63
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0
Powiązane artykuły