Spotkanie z Hanną Musiał w Galerii Jabłkowskich

0
Marcin Grabowiecki
1 Wrzesień 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Warszawska Galeria Jabłkowskich zaprasza na spotkanie z wybitną fotoreporterką - Hanną Musiał zatytułowane "Reportaż w czasach PRLu i współcześnie", które odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 września o godz. 19:30.

Na spotkaniu "Reportaż w czasach PRLu i współcześnie" Hanna Musiał zaprezentuje i skomentuje zdjęcia reporterskie z okresu PRLu oraz współczesne fotoreportaże. Uczestnicy spotkania będą mieli również okazję pokazania własnych zdjęć dokumentalnych i reportażowych, które zostaną ocenione przez Hannę Musiał.

Półtoragodzinny pokaz zdjęć rozpocznie się w Galerii Jabłkowskich, w podwórzy kamienicy przy ul. Chmielnej 21 w Warszawie, w sobotę 4 września o godzinie 19:30. Następnie zaprezentowane i skomentowane zostaną zdjęcia uczestników spotkania.

Zainteresowanych pokazaniem swoich zdjęć (nie więcej niż 6) organizatorzy proszą o przyniesienie ich do Galerii Jabłkowskich na nośniku pamięci USB lub płycie CD/DVD w godzinach od 18:45 do 19:20.

Hanna Musiał - wybitna fotoreporterka, redaktor tygodnika "Polityka", członek ZPAF, prezes Stowarzyszenia Dokumentalistów "DROGA". Wpółpracowała z nieistniejącymi już tygodnikami "itd" oraz "Razem". Kuratorka wystawy "Polska lat 70.", animatorka życia fotograficznego w Polsce. Autorka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Spotkanie z Hanną Musiał
Termin: 4.09.2010, godz. 19:30

Galeria Jabłkowskich
ul. Chmielna 21
Warszawa

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
100 pomysłów na zdjęcia w 12 minut
100 pomysłów na zdjęcia w 12 minut
W nowym roku brakuje ci inspiracji? Oto solidna porcja pomysłów na najbliższych kilka miesięcy.
44
0
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
W razie naruszenia praw autorskich fotografa, przysługuje mu szereg uprawnień, które mają na celu pomóc w przywróceniu stanu zgodnego z prawem. O tym, z jakich...
85
2
Jak fotografować krajobrazy radzi laureat Landscape Photographer of the Year
Jak fotografować krajobrazy radzi laureat Landscape Photographer of the Year
W Górach, w mieście, na wybrzeżu...Oto zestaw uniwersalnych wskazówek i warsztatowych porad, przygotowanych przez zawodowego fotografa krajobrazu Dave’a...
34
1
Powiązane artykuły