Spotkanie z Hanną Musiał w Galerii Jabłkowskich

Autor: Marcin Grabowiecki

1 Wrzesień 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Warszawska Galeria Jabłkowskich zaprasza na spotkanie z wybitną fotoreporterką - Hanną Musiał zatytułowane "Reportaż w czasach PRLu i współcześnie", które odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 września o godz. 19:30.

Na spotkaniu "Reportaż w czasach PRLu i współcześnie" Hanna Musiał zaprezentuje i skomentuje zdjęcia reporterskie z okresu PRLu oraz współczesne fotoreportaże. Uczestnicy spotkania będą mieli również okazję pokazania własnych zdjęć dokumentalnych i reportażowych, które zostaną ocenione przez Hannę Musiał.

Półtoragodzinny pokaz zdjęć rozpocznie się w Galerii Jabłkowskich, w podwórzy kamienicy przy ul. Chmielnej 21 w Warszawie, w sobotę 4 września o godzinie 19:30. Następnie zaprezentowane i skomentowane zostaną zdjęcia uczestników spotkania.

Zainteresowanych pokazaniem swoich zdjęć (nie więcej niż 6) organizatorzy proszą o przyniesienie ich do Galerii Jabłkowskich na nośniku pamięci USB lub płycie CD/DVD w godzinach od 18:45 do 19:20.

Hanna Musiał - wybitna fotoreporterka, redaktor tygodnika "Polityka", członek ZPAF, prezes Stowarzyszenia Dokumentalistów "DROGA". Wpółpracowała z nieistniejącymi już tygodnikami "itd" oraz "Razem". Kuratorka wystawy "Polska lat 70.", animatorka życia fotograficznego w Polsce. Autorka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Spotkanie z Hanną Musiał
Termin: 4.09.2010, godz. 19:30

Galeria Jabłkowskich
ul. Chmielna 21
Warszawa

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i komfortowo?
Fotograficzne podróże Krystiana Bielatowicza. Jaki sprzęt wybrać, aby było funkcjonalnie i...
Fotograf i filmowiec Krystian Bielatowicz dzieli się z nami swoimi ulubionymi akcesoriami, które ułatwiają mu pracę w licznych podróżach. Od wyboru pasków na konkretne okazje po...
15
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Czym są filtry NiSi Black Mist i dlaczego też powinieneś mieć je w swojej torbie
Filmowa estetyka nadal rządzi w świecie filmu i fotografii i nigdzie się na razie nie wybiera. A filtry typu Black Mist to prawdopodobnie najprostszy i najskuteczniejszy sposób, by uzyskać ten...
24
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
7 sposobów na lepsze zdjęcia krajobrazowe
Podejdź do pejzażu jak zawodowiec. Wykorzystaj nasze wskazówki i rób jeszcze lepsze zdjęcia!
6
Powiązane artykuły