Spotkanie z Hanną Musiał w Galerii Jabłkowskich

Warszawska Galeria Jabłkowskich zaprasza na spotkanie z wybitną fotoreporterką - Hanną Musiał zatytułowane "Reportaż w czasach PRLu i współcześnie", które odbędzie się w najbliższą sobotę, 4 września o godz. 19:30.
Na spotkaniu "Reportaż w czasach PRLu i współcześnie" Hanna Musiał zaprezentuje i skomentuje zdjęcia reporterskie z okresu PRLu oraz współczesne fotoreportaże. Uczestnicy spotkania będą mieli również okazję pokazania własnych zdjęć dokumentalnych i reportażowych, które zostaną ocenione przez Hannę Musiał.

Półtoragodzinny pokaz zdjęć rozpocznie się w Galerii Jabłkowskich, w podwórzy kamienicy przy ul. Chmielnej 21 w Warszawie, w sobotę 4 września o godzinie 19:30. Następnie zaprezentowane i skomentowane zostaną zdjęcia uczestników spotkania.

Zainteresowanych pokazaniem swoich zdjęć (nie więcej niż 6) organizatorzy proszą o przyniesienie ich do Galerii Jabłkowskich na nośniku pamięci USB lub płycie CD/DVD w godzinach od 18:45 do 19:20.

Hanna Musiał - wybitna fotoreporterka, redaktor tygodnika "Polityka", członek ZPAF, prezes Stowarzyszenia Dokumentalistów "DROGA". Wpółpracowała z nieistniejącymi już tygodnikami "itd" oraz "Razem". Kuratorka wystawy "Polska lat 70.", animatorka życia fotograficznego w Polsce. Autorka wielu wystaw indywidualnych i zbiorowych.

Spotkanie z Hanną Musiał
Termin: 4.09.2010, godz. 19:30

Galeria Jabłkowskich
ul. Chmielna 21
Warszawa
Komentarze
Polecane artykuły
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
12 Lip 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a zdjęcia Bartka Wierzbickiego, Grzegorza Tatara i Marcina Giby znalazły się w finałowej galerii.
1
Czy zdjęcia mogą coś zmienić? Te przyczyniły się do zakończenia pracy dzieci w USA
1 Lip 2019
Na początku XX wieku National Child Labour Comittee zatrudniło fotografa w celu udokumentowania wykorzystywania nieletnich do pracy na terenie Stanów Zjednoczonych. Był nim Lewis Hine, a zdjęcia, które wykonał, po raz pierwszy uświadomiły problem opinii publicznej.
0
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
28 Cze 2019
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam surrealistyczną wizję Szanghaju. Goodwin lawiruje między fantazją a rzeczywistością, uwypuklając codzienne czynności Szanghajczyków, które kształtują kulturę i atmosferę miasta.
2
e-oko.pl - sklep fotograficzny na „najwyższym poziomie”
24 Cze 2019
O marzeniu, które przerodziło się w rzeczywistość, potrzebie ciągłego doskonalenia, zmieniającym się rynku fotograficznym i o tym dlaczego warto skupić się na człowieku, a nie samych liczbach - rozmawialiśmy z Cezarym Janickim, współwłaścicielem e-oko.pl.
1