Konkurs "Warszawa - prawy brzeg"

Do 20 sierpnia można przesyłać swoje prace na ogłoszony przez Galerię Jabłkowskich w ramach projektu "Fotomiastikon" konkurs "Warszawa - prawy brzeg". Organizatorzy czekają na prace wykonane po tej części Wisły, gdzie znajdują się takie dzielnice jak Praga, Grochów czy Saska Kępa.
0
Marcin Grabowiecki
30 Lipiec 2010
Artykuł na: 2-3 minuty

Galeria Jabłkowskich w ramach projektu "Fotomiastikon" ogłasza konkurs "Warszawa - prawy brzeg". Do konkursu zgłaszać można fotografie wykonane po prawej stronie Warszawy - to jedyne kryterium. Jak wiemy to ta część miasta, gdzie położone są takie legendarne dzielnice jak Praga, Grochów czy Saska Kępa. Zgodnie z zasadami projektu "Fotomiastikon" fotografie mogą przedstawiać zarówno codzienne życie miasta, jak i wydarzenia niecodzienne, sytuacje oficjalne i osobiste, architekturę miasta, ludzi, miejsca znane i nieznane.

Warunkiem udziału w konkursie jest zarejestrowanie się w serwisie www.fotomiastikon.pl i opublikowanie w nim do 20 sierpnia 2010 zdjęć zgodnych z założeniami konkursu.

Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele Warszawskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Fotografików, wybierze 35 zdjęć, które zostaną zaprezentowane w Galerii Jabłkowskich w postaci wystawy "Warszawa - prawy brzeg", którą będziemy mogli oglądać w dniach 4 września - 14 października 2010 roku.

Autorzy 10 zdjęć najwyżej ocenionych przez internautów w serwisie www.fotomiastikon.pl (głosowanie do 14 października) otrzymają atrakcyjne nagrody książkowe - albumy "Warszawskie Kapliczki" z fotografiami Anny Beaty Bohdziewicz. Wszyscy autorzy zdjęć zaprezentowanych w ramach wystawy otrzymają album "Galeria Jabłkowskich - pól dekady".

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Spójrz na świat oczami młodych twórców. Poznaliśmy wyniki konkursu “To My Tworzymy Świat”
Spójrz na świat oczami młodych twórców. Poznaliśmy wyniki konkursu “To My Tworzymy Świat”
Jak widzą rzeczywistość młodzi fotografowie w wieku 13-18 lat? Przekonajcie się oglądając materiały wyróżnione w konkursie “To My Tworzymy Świat”.
2
0
World Photographic Cup 2020 - Polacy w gronie najlepszych drużyn na świecie
World Photographic Cup 2020 - Polacy w gronie najlepszych drużyn na świecie
WPC to konkurs fotograficzny odmienny od tego, do czego przywykliśmy. Zamiast pojedynczych zgłoszeń, rywalizują w nich drużyny profesjonalnych fotografów...
51
1
Wyniki Leica Street Photo 2019 - oto najlepsze polskie zdjęcia uliczne
Wyniki Leica Street Photo 2019 - oto najlepsze polskie zdjęcia uliczne
Dobiegła końca 9. edycja konkursu Leica Street Photo. Jury wybrało 18 laureatów, których zdjęcia już od 24 stycznia będzie można oglądać w warszawskiej Leica 6x7...
186
6
Powiązane artykuły