Konkurs "Warszawa - prawy brzeg"

Do 20 sierpnia można przesyłać swoje prace na ogłoszony przez Galerię Jabłkowskich w ramach projektu "Fotomiastikon" konkurs "Warszawa - prawy brzeg". Organizatorzy czekają na prace wykonane po tej części Wisły, gdzie znajdują się takie dzielnice jak Praga, Grochów czy Saska Kępa.
0
Marcin Grabowiecki
30 Lipiec 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Galeria Jabłkowskich w ramach projektu "Fotomiastikon" ogłasza konkurs "Warszawa - prawy brzeg". Do konkursu zgłaszać można fotografie wykonane po prawej stronie Warszawy - to jedyne kryterium. Jak wiemy to ta część miasta, gdzie położone są takie legendarne dzielnice jak Praga, Grochów czy Saska Kępa. Zgodnie z zasadami projektu "Fotomiastikon" fotografie mogą przedstawiać zarówno codzienne życie miasta, jak i wydarzenia niecodzienne, sytuacje oficjalne i osobiste, architekturę miasta, ludzi, miejsca znane i nieznane.

Warunkiem udziału w konkursie jest zarejestrowanie się w serwisie www.fotomiastikon.pl i opublikowanie w nim do 20 sierpnia 2010 zdjęć zgodnych z założeniami konkursu.

Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele Warszawskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Fotografików, wybierze 35 zdjęć, które zostaną zaprezentowane w Galerii Jabłkowskich w postaci wystawy "Warszawa - prawy brzeg", którą będziemy mogli oglądać w dniach 4 września - 14 października 2010 roku.

Autorzy 10 zdjęć najwyżej ocenionych przez internautów w serwisie www.fotomiastikon.pl (głosowanie do 14 października) otrzymają atrakcyjne nagrody książkowe - albumy "Warszawskie Kapliczki" z fotografiami Anny Beaty Bohdziewicz. Wszyscy autorzy zdjęć zaprezentowanych w ramach wystawy otrzymają album "Galeria Jabłkowskich - pól dekady".

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Maxim Korotchenko: “Zamykanie się w granicy jednego gatunku ogranicza kreatywność”
Maxim Korotchenko: “Zamykanie się w granicy jednego gatunku ogranicza kreatywność”
Fotografia Korotchenki to mieszanka streetu i dokumentu. Niektóre kadry są malarskie i symboliczne, inne pełne humoru. Wszystko zaczęło się dziesięć lat temu, gdy...
49
3
Kalendarz Lavazza 2020 i David LaChapelle, czyli stylistyczny powrót do przeszłości
Kalendarz Lavazza 2020 i David LaChapelle, czyli stylistyczny powrót do przeszłości
Nową odsłonę popularnego kalendarza przygotował nie kto inny jak David LaChapelle. Nasze oczy cieszą charakterystyczne dla fotografa rozbuchane stylizacje, a sam...
23
0
Zobacz najlepsze polskie zdjęcia sportowe ostatniego roku. Wyniki VI edycji Polskiego Konkursu Fotografii Sportowej
Zobacz najlepsze polskie zdjęcia sportowe ostatniego roku. Wyniki VI edycji Polskiego Konkursu...
Dobiegła końca 6. edycja Polskiego Konkursu Fotografii Prasowej. Oto galeria...
184
0
Powiązane artykuły