Konkurs "Warszawa - prawy brzeg"

0
Marcin Grabowiecki
30 Lipiec 2010
Artykuł na: 2-3 minuty
Do 20 sierpnia można przesyłać swoje prace na ogłoszony przez Galerię Jabłkowskich w ramach projektu "Fotomiastikon" konkurs "Warszawa - prawy brzeg". Organizatorzy czekają na prace wykonane po tej części Wisły, gdzie znajdują się takie dzielnice jak Praga, Grochów czy Saska Kępa.
Galeria Jabłkowskich w ramach projektu "Fotomiastikon" ogłasza konkurs "Warszawa - prawy brzeg". Do konkursu zgłaszać można fotografie wykonane po prawej stronie Warszawy - to jedyne kryterium. Jak wiemy to ta część miasta, gdzie położone są takie legendarne dzielnice jak Praga, Grochów czy Saska Kępa. Zgodnie z zasadami projektu "Fotomiastikon" fotografie mogą przedstawiać zarówno codzienne życie miasta, jak i wydarzenia niecodzienne, sytuacje oficjalne i osobiste, architekturę miasta, ludzi, miejsca znane i nieznane.

Warunkiem udziału w konkursie jest zarejestrowanie się w serwisie www.fotomiastikon.pl i opublikowanie w nim do 20 sierpnia 2010 zdjęć zgodnych z założeniami konkursu.

Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele Warszawskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Fotografików, wybierze 35 zdjęć, które zostaną zaprezentowane w Galerii Jabłkowskich w postaci wystawy "Warszawa - prawy brzeg", którą będziemy mogli oglądać w dniach 4 września - 14 października 2010 roku.

Autorzy 10 zdjęć najwyżej ocenionych przez internautów w serwisie www.fotomiastikon.pl (głosowanie do 14 października) otrzymają atrakcyjne nagrody książkowe - albumy "Warszawskie Kapliczki" z fotografiami Anny Beaty Bohdziewicz. Wszyscy autorzy zdjęć zaprezentowanych w ramach wystawy otrzymają album "Galeria Jabłkowskich - pól dekady".
Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Galerie
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Audubon Photography Awards 2019 - wyniki
Zobacz wyjątkowy świat ptaków na zdjęciach laureatów jubileuszowej, dziesiątej edycji Audubon Photography Awards.
0
0
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka Fotografem Roku konkursu Drone Awards 2019
Jacek Deneka został laureatem Drone Awards 2019. Jednak ta edycja konkursu okazała się wyjątkowo udana dla Polaków. W kategorii „Nature“ zwyciężył Jeremiasz Gądek, a...
454
1
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania reklamowa“
Alexis Goodwin: „Może powstać niezwykły uliczny kadr, gdy zostanie potraktowany jak kampania...
Co się dzieje gdy profesjonalny retuszer i ilustrator sięga po fotografię jako środek wyrazu? Seria Alexisa Goodwina pod tytułem „Shanghai Dreams“ proponuje nam...
23
2