Konkurs "Warszawa - prawy brzeg"

Do 20 sierpnia można przesyłać swoje prace na ogłoszony przez Galerię Jabłkowskich w ramach projektu "Fotomiastikon" konkurs "Warszawa - prawy brzeg". Organizatorzy czekają na prace wykonane po tej części Wisły, gdzie znajdują się takie dzielnice jak Praga, Grochów czy Saska Kępa.

Autor: Marcin Grabowiecki

30 Lipiec 2010
Artykuł na: 2-3 minuty

Galeria Jabłkowskich w ramach projektu "Fotomiastikon" ogłasza konkurs "Warszawa - prawy brzeg". Do konkursu zgłaszać można fotografie wykonane po prawej stronie Warszawy - to jedyne kryterium. Jak wiemy to ta część miasta, gdzie położone są takie legendarne dzielnice jak Praga, Grochów czy Saska Kępa. Zgodnie z zasadami projektu "Fotomiastikon" fotografie mogą przedstawiać zarówno codzienne życie miasta, jak i wydarzenia niecodzienne, sytuacje oficjalne i osobiste, architekturę miasta, ludzi, miejsca znane i nieznane.

Warunkiem udziału w konkursie jest zarejestrowanie się w serwisie www.fotomiastikon.pl i opublikowanie w nim do 20 sierpnia 2010 zdjęć zgodnych z założeniami konkursu.

Jury, w skład którego wchodzą przedstawiciele Warszawskiego Okręgu Związku Polskich Artystów Fotografików, wybierze 35 zdjęć, które zostaną zaprezentowane w Galerii Jabłkowskich w postaci wystawy "Warszawa - prawy brzeg", którą będziemy mogli oglądać w dniach 4 września - 14 października 2010 roku.

Autorzy 10 zdjęć najwyżej ocenionych przez internautów w serwisie www.fotomiastikon.pl (głosowanie do 14 października) otrzymają atrakcyjne nagrody książkowe - albumy "Warszawskie Kapliczki" z fotografiami Anny Beaty Bohdziewicz. Wszyscy autorzy zdjęć zaprezentowanych w ramach wystawy otrzymają album "Galeria Jabłkowskich - pól dekady".

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Zamykam oczy, wchodzę w ciemność - Tomasz Kawecki i Pochwała Cienia
Zamykam oczy, wchodzę w ciemność - Tomasz Kawecki i Pochwała Cienia
Tomasz Kawecki poszukuje dawnych duchów, które musiały przystosować się do dzisiejszego świata. Z lampą jako jedynym źródłem światła eksploruje dziury w ziemi, jaskinie i ciemne zakamarki w...
5
Przyznano fotograficzne nagrody Pulitzera 2024
Przyznano fotograficzne nagrody Pulitzera 2024
Kryzys migracyjny i wojna Hamasu z Izraelem. Za te tematy przyznano tegoroczne nagrody Pulitzera w kategoriach fotograficznych dwóm zespołom prasowym - Associated Press i Reuters.
17
Zmiany w życiu matki i córki: Agnieszka Pazdykiewicz i projekt "Przejście"
Zmiany w życiu matki i córki: Agnieszka Pazdykiewicz i projekt "Przejście"
Przemijanie, menopauza, starzenie się, a obok dorastanie, dojrzewanie i zmiany. Agnieszka Pazdykiewicz fotografuje specyficzny okres w życiu swoim i córki w projekcie "Przejście".
80030
Powiązane artykuły