MFK 2011 - Alias: Lester B. Morrison

Lester B. Morrison miał nieszczęśliwe dzieciństwo, nie udało mu się uzyskać dyplomu z wideografii, z czasem odpuścił sobie wszystko. Pracował w zakładach przemysłu lekkiego produkujących błotniki, elektryczne maszynki do golenia oraz parasole ogrodowe. W żadnym miejscu pracy nie zagrzał długo miejsca. Nic nie wiadomo o jego obecnych losach.
Lester B. Morrison "Dom Coatesa ściana nad łóżkiem", detal, 2011

Lester B. Morrison urodzony w 1968 roku. Dorastał na przedmieściach Twin Cities Minneapolis-Saint Paul. Jego dzieciństwo było nieszczęśliwe. Twierdził, że coś się stało. Gdy nie udało mu się uzyskać dyplomu z wideografii na lokalnym uniwersytecie, zaczął tracić zainteresowanie światem. Z biegiem lat stało się to świadomą strategią, być może nawet powołaniem. Lester sam udzielił sobie na to przyzwolenia i nieustępliwie dotrzymywał słowa - postanowił odpuścić sobie wszystko. Przebywał w różnych miejscach na Środkowym Zachodzie i na południu Stanów Zjednoczonych; krótko mieszkał z pracownicą domu opieki w Missouri. Lester pracował w zakładach przemysłu lekkiego produkujących błotniki, elektryczne maszynki do golenia oraz parasole ogrodowe. W żadnym miejscu pracy nie zagrzał długo miejsca. Nic nie wiadomo o jego obecnych losach. Krążą plotki, że mieszka z kobietą i psem w starym magazynie na południowym wschodzie stanu Iowa.


Galeria Pauza
ul. Floriańska 18/5 (II piętro)
Kraków
Czynne: 14.05-12.06.2011
wt-nd: 15:00-21:00

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1