MFK 2011 - Alias: Lester B. Morrison

Lester B. Morrison miał nieszczęśliwe dzieciństwo, nie udało mu się uzyskać dyplomu z wideografii, z czasem odpuścił sobie wszystko. Pracował w zakładach przemysłu lekkiego produkujących błotniki, elektryczne maszynki do golenia oraz parasole ogrodowe. W żadnym miejscu pracy nie zagrzał długo miejsca. Nic nie wiadomo o jego obecnych losach.
Lester B. Morrison "Dom Coatesa ściana nad łóżkiem", detal, 2011

Lester B. Morrison urodzony w 1968 roku. Dorastał na przedmieściach Twin Cities Minneapolis-Saint Paul. Jego dzieciństwo było nieszczęśliwe. Twierdził, że coś się stało. Gdy nie udało mu się uzyskać dyplomu z wideografii na lokalnym uniwersytecie, zaczął tracić zainteresowanie światem. Z biegiem lat stało się to świadomą strategią, być może nawet powołaniem. Lester sam udzielił sobie na to przyzwolenia i nieustępliwie dotrzymywał słowa - postanowił odpuścić sobie wszystko. Przebywał w różnych miejscach na Środkowym Zachodzie i na południu Stanów Zjednoczonych; krótko mieszkał z pracownicą domu opieki w Missouri. Lester pracował w zakładach przemysłu lekkiego produkujących błotniki, elektryczne maszynki do golenia oraz parasole ogrodowe. W żadnym miejscu pracy nie zagrzał długo miejsca. Nic nie wiadomo o jego obecnych losach. Krążą plotki, że mieszka z kobietą i psem w starym magazynie na południowym wschodzie stanu Iowa.


Galeria Pauza
ul. Floriańska 18/5 (II piętro)
Kraków
Czynne: 14.05-12.06.2011
wt-nd: 15:00-21:00

 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13