MFK 2011 - Alias: Lester B. Morrison

Lester B. Morrison miał nieszczęśliwe dzieciństwo, nie udało mu się uzyskać dyplomu z wideografii, z czasem odpuścił sobie wszystko. Pracował w zakładach przemysłu lekkiego produkujących błotniki, elektryczne maszynki do golenia oraz parasole ogrodowe. W żadnym miejscu pracy nie zagrzał długo miejsca. Nic nie wiadomo o jego obecnych losach.
Lester B. Morrison "Dom Coatesa ściana nad łóżkiem", detal, 2011

Lester B. Morrison urodzony w 1968 roku. Dorastał na przedmieściach Twin Cities Minneapolis-Saint Paul. Jego dzieciństwo było nieszczęśliwe. Twierdził, że coś się stało. Gdy nie udało mu się uzyskać dyplomu z wideografii na lokalnym uniwersytecie, zaczął tracić zainteresowanie światem. Z biegiem lat stało się to świadomą strategią, być może nawet powołaniem. Lester sam udzielił sobie na to przyzwolenia i nieustępliwie dotrzymywał słowa - postanowił odpuścić sobie wszystko. Przebywał w różnych miejscach na Środkowym Zachodzie i na południu Stanów Zjednoczonych; krótko mieszkał z pracownicą domu opieki w Missouri. Lester pracował w zakładach przemysłu lekkiego produkujących błotniki, elektryczne maszynki do golenia oraz parasole ogrodowe. W żadnym miejscu pracy nie zagrzał długo miejsca. Nic nie wiadomo o jego obecnych losach. Krążą plotki, że mieszka z kobietą i psem w starym magazynie na południowym wschodzie stanu Iowa.


Galeria Pauza
ul. Floriańska 18/5 (II piętro)
Kraków
Czynne: 14.05-12.06.2011
wt-nd: 15:00-21:00

Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1