MFK 2011 - Alias: Lester B. Morrison

Lester B. Morrison miał nieszczęśliwe dzieciństwo, nie udało mu się uzyskać dyplomu z wideografii, z czasem odpuścił sobie wszystko. Pracował w zakładach przemysłu lekkiego produkujących błotniki, elektryczne maszynki do golenia oraz parasole ogrodowe. W żadnym miejscu pracy nie zagrzał długo miejsca. Nic nie wiadomo o jego obecnych losach.
Lester B. Morrison "Dom Coatesa ściana nad łóżkiem", detal, 2011

Lester B. Morrison urodzony w 1968 roku. Dorastał na przedmieściach Twin Cities Minneapolis-Saint Paul. Jego dzieciństwo było nieszczęśliwe. Twierdził, że coś się stało. Gdy nie udało mu się uzyskać dyplomu z wideografii na lokalnym uniwersytecie, zaczął tracić zainteresowanie światem. Z biegiem lat stało się to świadomą strategią, być może nawet powołaniem. Lester sam udzielił sobie na to przyzwolenia i nieustępliwie dotrzymywał słowa - postanowił odpuścić sobie wszystko. Przebywał w różnych miejscach na Środkowym Zachodzie i na południu Stanów Zjednoczonych; krótko mieszkał z pracownicą domu opieki w Missouri. Lester pracował w zakładach przemysłu lekkiego produkujących błotniki, elektryczne maszynki do golenia oraz parasole ogrodowe. W żadnym miejscu pracy nie zagrzał długo miejsca. Nic nie wiadomo o jego obecnych losach. Krążą plotki, że mieszka z kobietą i psem w starym magazynie na południowym wschodzie stanu Iowa.


Galeria Pauza
ul. Floriańska 18/5 (II piętro)
Kraków
Czynne: 14.05-12.06.2011
wt-nd: 15:00-21:00

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0