Obiektywy Irix Blackstone do 10 lutego kupisz o 15% taniej

0

Autor:

22 Styczeń 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Gratka dla fotografów krajobrazu, architektury i wszystkich tych, którzy w swojej pracy wykorzystują obiektywy ultraszerokokątne. W ramach specjalnej promocji, do 10 lutego 2018 roku szkła z serii Irix Blackstone można kupić w niższej cenie.

Next77, dystrybutor sprzętu fotograficznego i wideo, przygotował ofertę specjalną na obiektywy Irix. W dniach 22.01-10.02.2018 modele Irix 11 mm f/4.0 lub Irix 15 mm f/2.4 w wersji Blackstone można nabyć z 15-procentową zniżką, w cenie zbliżonej do wersji podstawowej - Firefly.

Obiektywy Irix w wersji Blackstone to połączenie ciekawego wzornictwa z maksymalną funkcjonalnością. Solidna i wytrzymała obudowa, wykonana została ze stopu aluminium i magnezu, zapewniając ochronę obiektywu w ekstremalnych warunkach. Pomogą w tym także uszczelnienia zabezpieczające konstrukcję przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak kurz, wilgoć oraz przypadkowe zachlapania wodą.

Dodatkowo otrzymujemy wygrawerowane oznaczenia, wypełnione farbą fluorescencyjną, co podniesie wygodę obsługi obiektywu w słabych warunkach oświetleniowych. Do zestawu dołączony jest także twardy futerał, który zagwarantuje ochronę podczas transportu.

Promocja obowiązuje w wybranych sklepach. Ich listę znajdziecie pod adresem irixlens.pl/gdzie-kupic.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem irixlens.pl.

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Meike 85 mm f/1.8 AF - tania portretówka teraz także z mocowaniem Nikon F
Meike 85 mm f/1.8 AF - tania portretówka teraz także z mocowaniem Nikon F
Pokazany przed dwoma laty budżetowy obiektyw portretowy doczekał się wreszcie wersji pod lustrzankowy system Nikona. Kosztuje mniej niż 1000 zł.
10
0
Zenit Selena 58 mm f/1.9 - kolejny obiektyw na horyzoncie
Zenit Selena 58 mm f/1.9 - kolejny obiektyw na horyzoncie
Wygląda na to, że Zenit przygotowuje się na jesienną ofensywę. Do obiektywów, które oficjalnie pokazane mają zostać jesienią dołącza nowy, ciekawy model - 58 mm...
0
0
Szkło Viltrox 85 mm f/1.8 zamienisz w obiektyw f/1.6 aktualizując firmware
Szkło Viltrox 85 mm f/1.8 zamienisz w obiektyw f/1.6 aktualizując firmware
To z pewnością jedna z najciekawszych informacji na temat aktualizacji oprogramowania obiektywów, o jakiej pisaliśmy. Okazuje się, że z pomocą nowego firmware’u możemy...
27
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)