Obiektywy Irix Blackstone do 10 lutego kupisz o 15% taniej

Autor:

22 Styczeń 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Gratka dla fotografów krajobrazu, architektury i wszystkich tych, którzy w swojej pracy wykorzystują obiektywy ultraszerokokątne. W ramach specjalnej promocji, do 10 lutego 2018 roku szkła z serii Irix Blackstone można kupić w niższej cenie.

Next77, dystrybutor sprzętu fotograficznego i wideo, przygotował ofertę specjalną na obiektywy Irix. W dniach 22.01-10.02.2018 modele Irix 11 mm f/4.0 lub Irix 15 mm f/2.4 w wersji Blackstone można nabyć z 15-procentową zniżką, w cenie zbliżonej do wersji podstawowej - Firefly.

Obiektywy Irix w wersji Blackstone to połączenie ciekawego wzornictwa z maksymalną funkcjonalnością. Solidna i wytrzymała obudowa, wykonana została ze stopu aluminium i magnezu, zapewniając ochronę obiektywu w ekstremalnych warunkach. Pomogą w tym także uszczelnienia zabezpieczające konstrukcję przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak kurz, wilgoć oraz przypadkowe zachlapania wodą.

Dodatkowo otrzymujemy wygrawerowane oznaczenia, wypełnione farbą fluorescencyjną, co podniesie wygodę obsługi obiektywu w słabych warunkach oświetleniowych. Do zestawu dołączony jest także twardy futerał, który zagwarantuje ochronę podczas transportu.

Promocja obowiązuje w wybranych sklepach. Ich listę znajdziecie pod adresem irixlens.pl/gdzie-kupic.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem irixlens.pl.

 

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Tokina Vista-P - niedoskonały look za 30 tys. złotych
Tokina Vista-P - niedoskonały look za 30 tys. złotych
Optyka filmowa jest zbyt doskonała? Nowa seria Tokina Vista-P oferuje układy optyczne przeprojektowane specjalnie tak, by dodać nagraniom nagraniom nieco charakteru.
12
Samyang V-AF 100 mm T2.3 FE - długa ogniskowa w kompaktowej obudowie dołącza do rodziny filmowych szkieł AF
Samyang V-AF 100 mm T2.3 FE - długa ogniskowa w kompaktowej obudowie dołącza do rodziny filmowych...
Samyang prezentuje najnowszego reprezentanta linii V-AF - kompaktowych obiektywów filmowych wyposażonych w silniki autofokusu. Tym razem to obiektyw o ogniskowej 100 mm, który idealnie...
7
Zapnijcie pasy, bo chińska ofensywa nabiera tempa. Obiektywy z AF niebawem pokaże także Laowa
Zapnijcie pasy, bo chińska ofensywa nabiera tempa. Obiektywy z AF niebawem pokaże także Laowa
W ostatnich miesiącach coraz więcej chińskich firm wkracza do segmentu obiektywów automatycznych. Już niebawem do tego grona dołączy Laowa - jedna z największych i najbardziej...
20
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)