Obiektywy Irix Blackstone do 10 lutego kupisz o 15% taniej

0
22 Styczeń 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Gratka dla fotografów krajobrazu, architektury i wszystkich tych, którzy w swojej pracy wykorzystują obiektywy ultraszerokokątne. W ramach specjalnej promocji, do 10 lutego 2018 roku szkła z serii Irix Blackstone można kupić w niższej cenie.

Next77, dystrybutor sprzętu fotograficznego i wideo, przygotował ofertę specjalną na obiektywy Irix. W dniach 22.01-10.02.2018 modele Irix 11 mm f/4.0 lub Irix 15 mm f/2.4 w wersji Blackstone można nabyć z 15-procentową zniżką, w cenie zbliżonej do wersji podstawowej - Firefly.

Obiektywy Irix w wersji Blackstone to połączenie ciekawego wzornictwa z maksymalną funkcjonalnością. Solidna i wytrzymała obudowa, wykonana została ze stopu aluminium i magnezu, zapewniając ochronę obiektywu w ekstremalnych warunkach. Pomogą w tym także uszczelnienia zabezpieczające konstrukcję przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak kurz, wilgoć oraz przypadkowe zachlapania wodą.

Dodatkowo otrzymujemy wygrawerowane oznaczenia, wypełnione farbą fluorescencyjną, co podniesie wygodę obsługi obiektywu w słabych warunkach oświetleniowych. Do zestawu dołączony jest także twardy futerał, który zagwarantuje ochronę podczas transportu.

Promocja obowiązuje w wybranych sklepach. Ich listę znajdziecie pod adresem irixlens.pl/gdzie-kupic.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem irixlens.pl.

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Nikon Nikkor Z 58 mm f/0.95 S Noct - superjasny potwór zadebiutuje jeszcze w październiku. Cena zwala z nóg
Nikon Nikkor Z 58 mm f/0.95 S Noct - superjasny potwór zadebiutuje jeszcze w październiku. Cena...
Nikon wreszcie oficjalnie zaprezentował zapowiadany od roku obiektyw Nikkor Z 58 mm f/0.95 S Noct, który ma być ukoronowaniem bezlusterkowego systemu Z. Choć pięknie...
5
4
Laowa 4 mm f/2.8 Fisheye, 100 mm f/2.8 Macro 2:1 i 17 mm f/4 Zero-D już na polskim rynku. Znamy ceny
Laowa 4 mm f/2.8 Fisheye, 100 mm f/2.8 Macro 2:1 i 17 mm f/4 Zero-D już na polskim rynku. Znamy ceny
W ofercie firmy FoxFoto pojawiły się najnowsze manualne obiektywy Laowa, czyli kierowany do użytkowników systemu Mikro Cztery Trzecie obiektyw Fisheye, pełnoklatkowy...
5
0
Voigtlander APO Lanthar 50 mm f/2 - wysokiej klasy manualny obiektyw standardowy do Sony E
Voigtlander APO Lanthar 50 mm f/2 - wysokiej klasy manualny obiektyw standardowy do Sony E
Voigtländer prezentuje nowy obiektyw dla uczczenia 20-lecia serii Classic Line. To wysokiej jakości manualny standard, który spodobać ma się użytkownikom aparatów Sony, także tym filmującym.
7
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)