Listopadowe, jubileuszowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży

0
Maciej Luśtyk
10 Listopad 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Najnowszy numer Digital Camera Polska jest wydaniem pod wieloma względami wyjątkowym. Przede wszystkim, w tym miesiącu magazyn świętuje 5 lat obecności na polskim rynku. Z tej okazji twórcy przygotowali zupełnie nową szatę graficzną, ale zmiany były dużo głębsze - większą wagę przyłożono do ulubionych przez czytelników działów, z kolei inne wracają w zupełnie nowej odsłonie.
W najnowszym, jubileuszowym wydaniu Digital Camera Polska znajdziecie między innymi ekskluzywny, 12-stronicowy wywiad z Chrisem Niedenthalem - najsłynniejszym portrecistą PRL-u, a o receptę na sukces autorzy pytają Petera Lika - autora najdroższego zdjęcia świata. W części poradnikowej podpowiadają m.in. jak zebrać pieniądze na własny projekt, lepiej wykorzystać możliwości obiektywów, oraz jak pracować z prostym oświetleniem studyjnym.
Zobacz wszystkie zdjęcia (10)

Z kolei w strefie sprzętu w tym miesiącu znajdziecie wyjątkowo dużo testów: najlepsze podróżne statywy, najnowszy monitor graficzny BenQ, aż osiem długich zoomów, a także bezlusterkowce Panasonic Lumix GX8 i Olympus E-M10 Mark II.

Najnowsze wydanie można kupić w salonach prasowych lub zamówić z darmową przesyłką pod adresem ulubionykiosk.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
1
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0
Jak robić viralowe zdjęcia? Jordi Koalitic ma na to gotowy przepis
Jak robić viralowe zdjęcia? Jordi Koalitic ma na to gotowy przepis
Bracia Jordi i Arnau Puig tworzą kreatywny duet, który osiągnał spektakularny sukces w mediach społecznościowych. Swoich pomysłów nie chowają jednak tylko dla siebie i to dodatkowo napędza ich...
19
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)