Wrześniowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży

Wrześniowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Od Dziś w sprzedaży dostępne jest najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in wywiad z Eliottem Erwittem i test zaawansowanego Sony A7RII.
Wczesna jesień to najlepszy czas dla fotografów krajobrazu, dlatego w tym wydaniu redaktorzy Digital Camera podpowiadają jak przygotować się na prawdziwą fotoekspedycję. W numerze znajdziemy też obszerny materiał zrealizowany na Islandii, która słynie nie tylko z nieziemskich widoków, ale również z bardzo zmiennej pogody!
Dla fanów reportażu gratką będzie niewątpliwie wywiad z Eliottem Erwittem- żywą legendą agencji Magnum Photos, oraz laureatką World Press Photo Justyną Mielnikiewicz.
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)
W Strefie Sprzętu rządzą bezlusterkowce (test najnowszego Sony A7R II oraz porównanie topowych modeli sześciu producentów), ale znajdziecie tam również szybkie porównanie najciekawszych rozwiązań do korekcji balansu bieli oraz test grupowy solidnych statywów. Idealnych na każdą fotoekspedycję…

Całe wydanie możecie przejrzeć strona po stronie oraz zamówić online z darmową wysyłką.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!