Wrześniowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży

Wrześniowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Od Dziś w sprzedaży dostępne jest najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in wywiad z Eliottem Erwittem i test zaawansowanego Sony A7RII.
Wczesna jesień to najlepszy czas dla fotografów krajobrazu, dlatego w tym wydaniu redaktorzy Digital Camera podpowiadają jak przygotować się na prawdziwą fotoekspedycję. W numerze znajdziemy też obszerny materiał zrealizowany na Islandii, która słynie nie tylko z nieziemskich widoków, ale również z bardzo zmiennej pogody!
Dla fanów reportażu gratką będzie niewątpliwie wywiad z Eliottem Erwittem- żywą legendą agencji Magnum Photos, oraz laureatką World Press Photo Justyną Mielnikiewicz.
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)
W Strefie Sprzętu rządzą bezlusterkowce (test najnowszego Sony A7R II oraz porównanie topowych modeli sześciu producentów), ale znajdziecie tam również szybkie porównanie najciekawszych rozwiązań do korekcji balansu bieli oraz test grupowy solidnych statywów. Idealnych na każdą fotoekspedycję…

Całe wydanie możecie przejrzeć strona po stronie oraz zamówić online z darmową wysyłką.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8