Wrześniowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży

Wrześniowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Od Dziś w sprzedaży dostępne jest najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in wywiad z Eliottem Erwittem i test zaawansowanego Sony A7RII.
Wczesna jesień to najlepszy czas dla fotografów krajobrazu, dlatego w tym wydaniu redaktorzy Digital Camera podpowiadają jak przygotować się na prawdziwą fotoekspedycję. W numerze znajdziemy też obszerny materiał zrealizowany na Islandii, która słynie nie tylko z nieziemskich widoków, ale również z bardzo zmiennej pogody!
Dla fanów reportażu gratką będzie niewątpliwie wywiad z Eliottem Erwittem- żywą legendą agencji Magnum Photos, oraz laureatką World Press Photo Justyną Mielnikiewicz.
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)
W Strefie Sprzętu rządzą bezlusterkowce (test najnowszego Sony A7R II oraz porównanie topowych modeli sześciu producentów), ale znajdziecie tam również szybkie porównanie najciekawszych rozwiązań do korekcji balansu bieli oraz test grupowy solidnych statywów. Idealnych na każdą fotoekspedycję…

Całe wydanie możecie przejrzeć strona po stronie oraz zamówić online z darmową wysyłką.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2