Wrześniowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży

Wrześniowe wydanie Digital Camera Polska już w sprzedaży
Od Dziś w sprzedaży dostępne jest najnowsze wydanie magazynu Digital Camera Polska, a w nim m.in wywiad z Eliottem Erwittem i test zaawansowanego Sony A7RII.
Wczesna jesień to najlepszy czas dla fotografów krajobrazu, dlatego w tym wydaniu redaktorzy Digital Camera podpowiadają jak przygotować się na prawdziwą fotoekspedycję. W numerze znajdziemy też obszerny materiał zrealizowany na Islandii, która słynie nie tylko z nieziemskich widoków, ale również z bardzo zmiennej pogody!
Dla fanów reportażu gratką będzie niewątpliwie wywiad z Eliottem Erwittem- żywą legendą agencji Magnum Photos, oraz laureatką World Press Photo Justyną Mielnikiewicz.
Zobacz wszystkie zdjęcia (9)
W Strefie Sprzętu rządzą bezlusterkowce (test najnowszego Sony A7R II oraz porównanie topowych modeli sześciu producentów), ale znajdziecie tam również szybkie porównanie najciekawszych rozwiązań do korekcji balansu bieli oraz test grupowy solidnych statywów. Idealnych na każdą fotoekspedycję…

Całe wydanie możecie przejrzeć strona po stronie oraz zamówić online z darmową wysyłką.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0