Miesiąc Fotografii w Krakowie - nowy Dyrektor

0
Marcin Grabowiecki
14 Listopad 2013
Artykuł na: minutę
Miesiąc Fotografii w Krakowie poinformował o tym, że od 13 listopada 2013 roku obowiązki Dyrektor Festiwalu będzie pełniła Agnieszka Olszewska, która do tej pory była główną koordynatorkę programu festiwalu.


Od 13 listopada 2013 roku Agnieszka Olszewska pełniła będzie obowiązki Dyrektor Festiwalu Miesiąc Fotografii w Krakowie.

Tomasz Gutkowski, dotychczasowy Dyrektor Miesiąca Fotografii w Krakowie i Karol Hordziej, do niedawna Dyrektor Artystyczny Festiwalu, zmienili funkcje menadżerskie na strategiczno-doradcze - czytamy na stronie MKF. Tomasz Gutkowski i Karol Hordziej piastowali swoje stanowiska od 2005 roku.

Czytaj także:Miesiąc Fotografii w Krakowie - zmiany

Tym samym Tomek i Karol jako Zarząd Fundacji Sztuk Wizualnych przechodzą do stałej Rady Festiwalu, w ramach której - wraz z Wojtkiem Nowickim i Pawłem Szypulskim - tworzyć będą strategię rozwoju Miesiąca Fotografii i wyznaczać dla niego kolejne, ambitne cele.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Weronika Gęsicka nominowana do Paszportu Polityki 2019
Weronika Gęsicka nominowana do Paszportu Polityki 2019
Po raz kolejny do prestiżowej branżowej nagrody w kategorii Sztuk Wizualnych nominowany jest fotograf. W tym roku o laur powalczy Weronika Gęsicka.
20
3
Nadchodzi era fotografii obliczeniowej. Sony otwiera dział ds. rozwoju sztucznej inteligencji
Nadchodzi era fotografii obliczeniowej. Sony otwiera dział ds. rozwoju sztucznej inteligencji
Dziś układy wytrenowane w oparciu o sieci neuronowe są podstawą większości nowych technologii. Dlaczego więc tak powolnie wkraczają one na rynek aparatów...
13
6
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
41
0
Powiązane artykuły