Nieznane zdjęcie księżnej Diany sprzedane na aukcji

W minioną sobotę, 26 stycznia na aukcji RR Auctions w New Hampshire w Wielkiej Brytanii zostało wystawione nieznane do tej pory zdjęcie księżnej Diany. Fotografia została sprzedana za 18 tys. dolarów anonimowemu kolekcjonerowi.


Czarno-białe zdjęcie powyżej zostało zrobione prawdopodobnie, kiedy księżna Diana miała 18 lub 19 lat, jeszcze zanim poznała księcia Karola. Księżna leży na kolanach nieznanego chłopaka. Wprawne oko bez trudu dostrzeże również butelkę whiskey Johnnie Walker, spoczywającą na parapecie.

Brytyjski dziennik "The Daily Mirror" kupił tą fotografię 26 lutego 1981 roku, dwa dni po zaręczynach księżnej Diany i księcia Karola. Na zdjęciu znajduje się napis "nie do publikacji", co sprawiło że nie "wypłynęło" ono przez długi czas. Siedem lat temu trafiło za to do prywatnej kolekcji Caren Archive. Niedawno fotografia została wystawiona na aukcji domu aukcyjnego RR Auctions w New Hampshire w Wielkiej Brytanii, gdzie została opisana jako "sprośna". Zdjęcie zostało kupione przez anonimowego kolekcjonera za 18 306 dolarów.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
2
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!