No. 1, nowe wydawnictwo Sputnik Photos

Ukazało się nowe wydawnictwo kolektywu Sputnik Photos - No. 1. Znajdziecie w nim zdjęcia uczestników warsztatów Sputnik Photos, wywiad Agnieszki Wójcińskiej z Andreiem Liankevichem oraz tekst Viktora Martynovicha o Białorusi.


Ukazał się pierwszy numer gazety Sputnik Photos, a w niej: 12 stron zdjęć uczestników warsztatów Sputnik Photos i 4 strony specjalne o projekcie "Stand By".

Gazetę będzie można dostać w Zakładzie 29 września o godz. 17:00. Potem wydawnictwo będzie można kupić za niewielką kwotę.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8