No. 1, nowe wydawnictwo Sputnik Photos

Ukazało się nowe wydawnictwo kolektywu Sputnik Photos - No. 1. Znajdziecie w nim zdjęcia uczestników warsztatów Sputnik Photos, wywiad Agnieszki Wójcińskiej z Andreiem Liankevichem oraz tekst Viktora Martynovicha o Białorusi.


Ukazał się pierwszy numer gazety Sputnik Photos, a w niej: 12 stron zdjęć uczestników warsztatów Sputnik Photos i 4 strony specjalne o projekcie "Stand By".

Gazetę będzie można dostać w Zakładzie 29 września o godz. 17:00. Potem wydawnictwo będzie można kupić za niewielką kwotę.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4