Roczny program mentorski Sputnik Photos

0
Marcin Grabowiecki
10 Lipiec 2012
Artykuł na: 4-5 minut
Rusza nabór na roczny program mentorski z fotografami Sputnik Photos. Kurs skierowany jest do zaawansowanych fotografów specjalizujących się w dokumencie. Program trwa 10 miesięcy, a rozpoczyna się we wrześniu 2012.

Ideą programu mentorskiego Sputnik Photos jest bliska współpraca studenta z tutorem. Każdy uczestnik będzie miał przypisanego jednego fotografa, który zapewni mu indywidualne prowadzenie i opiekę. Będzie z nim na bieżąco konsultował pracę nad własnym rocznym projektem dokumentalnym.

Dodatkowo możliwy będzie udział studenta w pracach fotografa w charakterze asystenta. Zakres takiej współpracy zależny będzie od indywidualnych ustaleń oraz od potrzeb i możliwości obu stron.

Równolegle studenci stworzą kameralną grupę, która będzie regularnie spotykać się na zajęciach i konsultować swoje prace z pozostałymi fotografami Sputnika. Na wspólnych zajęciach fotografowie poprowadzą również cykl zajęć dotyczący najważniejszych zagadnień dokumentu fotograficznego oraz zaproszą specjalnych gości.

Przyjęcia na program mentorski odbywają się na podstawie oceny portfolio oraz rozmowy. Zarówno ocena portfolio jak i rozmowy będą się odbywały sukcesywnie i zakwalifikowani uczestnicy będą przyjmowani w kolejności zgłoszeń aż do zapełnienia się miejsc.

Program kursu składa się z 2 modułów, które realizowane są podczas comiesięcznych weekendowych zjazdów. Zjazdów jest łącznie 10.

Szczegółowy program na stronie: zaklad-sputnik.blogspot.com.

Na kursie jest maksymalnie 12 miejsc.

Portfolia można przesyłać do końca sierpnia na adres info@sputnikphotos.com.

Do tego czasu odbędą się również rozmowy, które będą umawiane indywidualnie po pozytywnej ocenie portfolio.

Fotografowie prowadzący: Agnieszka Rayss, Rafał Milach, Adam Pańczuk, Jan Brykczyński.

Koszt kursu wynosi 5500 PLN przy jednorazowej wpłacie, lub 6000 PLN przy rozbiciu na 2 raty (wrzesień, styczeń)

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Photography Life udostępnia wszystkie swoje kursy za darmo
Photography Life udostępnia wszystkie swoje kursy za darmo
Jeśli w okresie epidemii ciągle mało wam nauki, mamy dla was kolejną porcję przystępnie podanej, użytecznej wiedzy. Kursy Photography Life to świetny punkt zaczepienia...
43
0
Wstęp do makrofotografii kuchennej. Twórz ciekawe obrazy bez wychodzenia z domu
Wstęp do makrofotografii kuchennej. Twórz ciekawe obrazy bez wychodzenia z domu
Przedmioty wokół nas można pogrupować na te interesujące od razu i te, które stają się piękne w obiektywie makro. Dzisiaj sprawdzimy, jak rzeczy zwykłe, które każdy z...
71
1
Sue Bryce udostępnia za darmo ponad 460 godzin kursów fotografii portretowej
Sue Bryce udostępnia za darmo ponad 460 godzin kursów fotografii portretowej
To potężna dawka wiedzy z zakresu fotografii portretowej! Sue Bryce udostępnia na swojej stronie 300 darmowych warsztatów. Trzeba jednak spieszyć się z ich obejrzeniem...
62
0
Powiązane artykuły