Oddział Hasselblada do "zadań specjalnych"

Hasselblad poinformował o stworzeniu "Special Applications Department", czyli oddziału zajmującego się tworzeniem specjalistycznych rozwiązań dla fotografów pracujących w nietypowych obszarach.

{ITL|Special Applications Department stworzony przez Hasselblada to oddział, który zajmie się tworzeniem specjalistycznych rozwiązań dla fotografów pracujących w nietypowych obszarach. Początkowo będzie skupiony na rozwiązaniach dla fotografii powietrznej opartej na systemie H4D. Przy okazji poinformowania o nowym oddziale firma przypomniała swoje osiągnięcia na tym polu - od pierwszego aparatu stworzonego w 1941 roku dla Szwedzkich Sił Powietrznych po Hasselblady wysłane przez NASA na Księżyc.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1