Oddział Hasselblada do "zadań specjalnych"

Hasselblad poinformował o stworzeniu "Special Applications Department", czyli oddziału zajmującego się tworzeniem specjalistycznych rozwiązań dla fotografów pracujących w nietypowych obszarach.

{ITL|Special Applications Department stworzony przez Hasselblada to oddział, który zajmie się tworzeniem specjalistycznych rozwiązań dla fotografów pracujących w nietypowych obszarach. Początkowo będzie skupiony na rozwiązaniach dla fotografii powietrznej opartej na systemie H4D. Przy okazji poinformowania o nowym oddziale firma przypomniała swoje osiągnięcia na tym polu - od pierwszego aparatu stworzonego w 1941 roku dla Szwedzkich Sił Powietrznych po Hasselblady wysłane przez NASA na Księżyc.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
3
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4