Canon EOS 5D Mark II - firmware 2.0.3

Zgodnie z wcześniejszymi deklaracjami Canon opublikował nowe oprogramowanie wewnętrzne do lustrzanki EOS 5D Mark II. Zmiany w większości dotyczą funkcji filmowych.

Zgodnie z zapowiedziami Canon zaktualizował firmware lustrzanki EOS 5D Mark II do wersji 2.0.3. Aktualizacja między innymi poprawia błąd związany z działaniem systemu czyszczenia matrycy, dodaje możliwość zmiany poziomu dźwięku (64 poziomy do ręcznego wybrania), wyświetlenia histogramu w trakcie filmowania w trybie M oraz umożliwia filmowanie w trybie A i S. Zmianie uległa też częstotliwość próbkowania dźwięku (z 44,1 KHz do 48 KHz). Więcej szczegółów i odpowiednie pliki można znaleźć na {LNK|http://web.canon.jp/imaging/eosd/firm-e/eos5dmk2/firmware.html;stronie producenta.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8