Leica SL3 - poznaj nowy aparat na spotkaniu z Patem Domingo i Kubą Dąbrowskim

Autor: Redakcja Fotopolis

8 Kwiecień 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Leica zaprasza na prezentację modelu SL3 w warszawskim Studiu Daylight. W ramach wydarzenia spotkanie z fotografem mody Patem Domingo oraz Kubą Dąbrowskim, który w reporterskim stylu dokumentuje Fashion Weeki.

Informacja prasowa:

Nowy, bezlusterkowy model to zupełnie nowa jakość w naszym portfolio. Doskonała matryca, świetna ergonomia, współpraca z Capture One i dedykacja do lamp Profoto, w połączeniu z legendarna optyką Leiki, czynią go prawdziwym narzędziem dedykowanym dla profesjonalnych fotografów i fotografek. W studiu Daylight będziecie mieli okazję zapoznać się z bogatą ofertą obiektywów systemu SL, a także z kultowymi konstrukcjami do M-Systemu.

Spotkania z mistrzami:

Pat Domingo: Ten czołowy fotograf mody z Austrii, globalny ambasador marki Leica, zaprezentuje swój unikatowy sposób pracy i opowie o możliwościach, jakie daje mu Leica SL3. Spotkanie i sesja pokazowa odbędą się w języku angielskim.

Kuba Dąbrowski: Odkrywamy świat fashion weeków z Kubą Dąbrowskim! Dowiedz się, jak przygotować się do maratonu fotograficznego, zachować unikalne spojrzenie w cyfrowym świecie i zdobyć swoje miejsce w tej wymagającej branży. Kuba Dąbrowski zachwyca odbiorców swoim wrażliwym spojrzeniem od niemal 20 lat.

Program wydarzenia:

  • 16:15 - prezentacja Pata Domingo i sesja zdjęciowa na żywo
  • 17:00 - rozmowa z Patem Domingo i sesja pytań i odpowiedzi
  • 17:45 - wystąpienie Kuby Dąbrowskiego
  • 18:45 - zakończenie wydarzenia

Kiedy i gdzie?

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 11 kwietnia 2024 roku, w godz. 16-18:45 w Studio Daylight, przy ul. Kolejowej 8A w Warszawie. 

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Leica D-Lux 8 - nadchodzi "mała Leica Q"
Leica D-Lux 8 - nadchodzi "mała Leica Q"
Leica zapowiada kolejną generację kompaktu z serii D-Lux. Aparat otrzymał wzornictwo i ergonomię spójną z pełnoklatkowym modelem Leica Q, nadal będzie jednak oparty o matrycę formatu...
7
Panasonic Lumix S9 - małe wymiary, duże możliwości, super cena
Panasonic Lumix S9 - małe wymiary, duże możliwości, super cena
Panasonic zaprezentował swoją pierwszą kompaktowa pełną klatkę z segmentu amatorskiego. Lumix S9 zamyka możliwości modelu S5 II w niewielkiej konstrukcji kierowanej do twórców...
8
Analogowy kompakt Pentaxa będzie aparatem półklatkowym. Pojawił się pierwszy teaser
Analogowy kompakt Pentaxa będzie aparatem półklatkowym. Pojawił się pierwszy teaser
Pentax zaprezentował pierwszą oficjalną zapowiedź swojego nowego analogowego kompaktu. Teaser potwierdza domysły, że będzie to aparat pozwalający naświetlić dwa zdjęcia na jednej...
8
Powiązane artykuły