Kuba Dąbrowski

Wszystkie artykuły z tagiem: "Kuba Dąbrowski" w serwisie fotopolis.pl:
Film obyczajowy Kuby Dąbrowskiego w Zamościu
Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne oraz Galeria Fotografii Ratusz w Zamościu serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy fotografii Kuby Dąbrowskiego "Film obyczajowy produkcji polskiej". Wernisaż odbędzie się w piątek, 11 kwietnia 2014 roku o godz. 16:00.
9 Kwi 2014
Marcin Grabowiecki
0
Premiera kolekcjonerskiego portfolio Kuby Dąbrowskiego
Raster Editions zaprasza na premierę pierwszego kolekcjonerskiego portfolio Kuby Dąbrowskiego, która odbędzie się 5 kwietnia 2014 roku w warszawskiej galerii Raster. "Podlaski niebieski" to 12 fotografii w autorskim wyborze artysty, które dokumentują różne chwile i zjawiska estetyczne z podróży w głąb wschodniej Polski.
31 Mar 2014
Marcin Grabowiecki
0
Białystok, Bukareszt, Budapeszt, Berlin i inne miasta na B - rozmowa z Kubą Dąbrowskim
W dniu otwarcia indywidualnej wystawy Kuby Dąbrowskiego w Zachęcie "Film obyczajowy produkcji polskiej" rozmawiamy z fotografem o życiu w Polsce, filmowej narracji, estetyzacji życia codziennego, tworzeniu mitów i nostalgii.
31 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa Kuby Dąbrowskiego w Zachęcie
"Film obyczajowy produkcji polskiej" to tytuł wystawy Kuby Dąbrowskiego, którą od 1 lutego będzie można oglądać w Zachęcie. Prezentacja obejmie zdjęcia powstałe w latach 1994-2014.
21 Sty 2014
Marcin Grabowiecki
0
Najlepsze książki fotograficzne 2013
Książka fotograficzna zdobywa zasłużenie coraz większe uznanie, stając się jednym z najważniejszych sposobów opowiadania historii za pomocą fotografii. W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy poprosić 12 specjalistów (twórców książek, właścicieli księgarni fotograficznych, kuratorów, grafików, fotografów) o podzielenie się z nami tytułami ich ulubionych książek mijającego roku. Zobaczcie jakie photobooki wybrali: Franek Ammer, Kuba Dąbrowski, Joanna Kinowska, Krzysztof Kowalski, Adam Mazur,...
22 Gru 2013
Marcin Grabowiecki
0
Kuba Dąbrowski "113, 604 Stray Dogs" - recenzja
Kuba Dąbrowski to jeden z najciekawszych polskich fotografów. W najbliższym czasie odbędą się dwa spotkania autorskie dotyczące nowej, trzeciej już, książki tego autora. W środku znajdziemy zdjęcia, szczere teksty i poznamy rozterki autora.Dzięki jego uprzejmości mogliśmy zrecenzować dla Was jego najnowszą publikację "113, 604 Stray Dogs".
6 Gru 2013
Patryk Wiśniewski
0
Promocja książki Kuby Dąbrowskiego
W poniedziałek, 9 grudnia o godz. 20:30 w Zachęcie w Warszawie odbędzie się promocja nowej książki Kuby Dąbrowskiego "113,604 Stray Dogs". Obok autora na spotkaniu pojawi się także Filip Springer.
6 Gru 2013
Marcin Grabowiecki
0
Wystawa "Zaczynając od moich ulic" w Galerii Camelot & Galerii Fundacji Imago Mundi
Do końca sierpnia w Krakowie prezentowana będzie wystawa, która stanowi próbę odczytania twórczości Czesława Miłosza poprzez fotografię. Zadania tego podjęli się Kuba Dąbrowski, Andrzej Kramarz, Wojciech Nowicki i Łukasz Trzciński. Wernisaż w czwartek, 30 czerwca o godz. 19:00. Polecamy!
28 Cze 2011
Marcin Grabowiecki
0
"Dwa zdjęcia" Kuby Dąbrowskiego w TR Warszawa
Już w najbliższy poniedziałek - 20 grudnia o godz. 19:00 w TR Warszawa zobaczymy projekt "Dwa zdjęcia" Kuby Dąbrowskiego, który jest zapowiedzią przyszłorocznego Miesiąca Fotografii w Krakowie. Tego dnia będzie można kupić sygnowane i numerowane plakaty fotografa.
15 Gru 2010
Marcin Grabowiecki
0
Aparat Fuji Instax w Yours Gallery
Zapraszamy do Yours Gallery na prezentację projektów Kuby Dąbrowskiego i Rafała Milacha, zrealizowanych za pomocą aparatów Fuji Instax. Spotkanie, które odbędzie się w środę, 24 listopada o godz. 19:00 zorganizowane zostało z okazji rozpoczęcia sprzedaży tego modelu przez warszawską galerię.
19 Lis 2010
Marcin Grabowiecki
0