Sony A7R II - nowe oprogramowanie w wersji 1.10

Sony A7R II - nowe oprogramowanie w wersji 1.10
Firma Sony udostępniła aktualizację oprogramowania dla flagowego modelu A7R II. Firmware w wersji 1.10 wprowadza kilka ważnych usprawnień.
Zaprezentowany na początku czerwca 2015 roku flagowy model Sony A7R II doczekał się już nowej aktualizacji. Oprogramowanie 1.10 optymalizuje pracę automatycznego ustawiania ostrości. A dokładniej minimalizuje zjawisko “front focus”, które występowało w momencie fotografowania niektórych scen. Ponadto, nowy firmware zmniejsza zaszumienie obrazu pojawiające się podczas długiej ekspozycji (gdy opcja redukcji szumów pozostaje wyłączona) oraz usprawnia pracę trybu seryjnego (Hi) w czasie korzystania z lamp błyskowych.
Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Oprogramowanie w wersji 1.10 dla Sony A7R II można pobrać dla systemu Windows i Mac OS.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej strony producenta {LNK|http://www.sony.com;sony.com

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
2
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1