Sony A7R II - nowe oprogramowanie w wersji 1.10

Sony A7R II - nowe oprogramowanie w wersji 1.10
Firma Sony udostępniła aktualizację oprogramowania dla flagowego modelu A7R II. Firmware w wersji 1.10 wprowadza kilka ważnych usprawnień.
Zaprezentowany na początku czerwca 2015 roku flagowy model Sony A7R II doczekał się już nowej aktualizacji. Oprogramowanie 1.10 optymalizuje pracę automatycznego ustawiania ostrości. A dokładniej minimalizuje zjawisko “front focus”, które występowało w momencie fotografowania niektórych scen. Ponadto, nowy firmware zmniejsza zaszumienie obrazu pojawiające się podczas długiej ekspozycji (gdy opcja redukcji szumów pozostaje wyłączona) oraz usprawnia pracę trybu seryjnego (Hi) w czasie korzystania z lamp błyskowych.
Zobacz wszystkie zdjęcia (8)

Oprogramowanie w wersji 1.10 dla Sony A7R II można pobrać dla systemu Windows i Mac OS.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej strony producenta {LNK|http://www.sony.com;sony.com

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0