Samsung NX1 - firmware 1.30

0
Maciej Luśtyk
19 Maj 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Samsung zaprezentował aktualizację oprogramowania do aparatu Samsung NX1. Oprogramowanie usprawnia działanie systemu autofokusa, wzbogaca tryb filmowy i rozbudowuje funkcje łączności z innymi urządzeniami.

Nowy firmware do aparatu Samsung NX-1 między innymi poprawia działanie systemu AF w trudniejszych warunkach oświetleniowych, dodaje możliwość ustawiania ostrości za pomocą strefy punktów, a także pozwala na 5-stopniowe rozszerzenie pola ustawiania ostrości. Dodatkowo podczas fotografowania z interwałem możemy teraz wykonać aż 3000 kadrów, nie ma też ograniczeń w trybie Bulb.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Tryb filmowy wzbogacono o nowe informacje zapisywane razem z time-codem, zwiększono także prędkość odczytu danych z matrycy, co ma zwiększyć jakość materiału nagrywanego w jakości Full HD 60kl/s. Pojawiłą się też między innymi opcja wyświetlenia histogramu w trybie nagrywania.

Aktualizacja usprawnia też funkcje łączności aparatu z innymi urządzeniami. Pełną listę wprowadzonych usprawnień i możliwość pobrania oprogramowania uzyskacie za pośrednictwem poniższego linku:

Samsung NX-1 - firmware 1.30

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Fujifilm X-T200 - mocny i uniwersalny aparat dla amatora
Fujifilm X-T200 - mocny i uniwersalny aparat dla amatora
Następca modelu X-T100 bierze wszystko co najlepsze z poprzednika i obudowuje to znacznie lepszą, konkurencyjną specyfikacją. Zapowiada się na najciekawszy aparat dla...
12
0
Fragment 8 - cyfrowe wcielenie kamery 8 mm. Oprócz filmów nakręci także GIF-y
Fragment 8 - cyfrowe wcielenie kamery 8 mm. Oprócz filmów nakręci także GIF-y
Czy w dzisiejszych czasach kogokolwiek może zainteresować kamera, która z założenia oferuje niską jakość filmów? Nadzieję na to mają twórcy modelu Fragment 8, który ma...
9
4
Leica M10 Monochrom - nowy wymiar czerni i bieli
Leica M10 Monochrom - nowy wymiar czerni i bieli
Wszystko co najlepsze z podstawowej wersji modelu M10 i monochromatyczna matryca, która zachwyci fanów czerni i bieli. W dodatku matryca nie byle jaka, bo o...
48
18
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)