Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Samsung NX1 - firmware 1.30

0

Autor: Maciej Luśtyk

19 Maj 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Samsung zaprezentował aktualizację oprogramowania do aparatu Samsung NX1. Oprogramowanie usprawnia działanie systemu autofokusa, wzbogaca tryb filmowy i rozbudowuje funkcje łączności z innymi urządzeniami.

Nowy firmware do aparatu Samsung NX-1 między innymi poprawia działanie systemu AF w trudniejszych warunkach oświetleniowych, dodaje możliwość ustawiania ostrości za pomocą strefy punktów, a także pozwala na 5-stopniowe rozszerzenie pola ustawiania ostrości. Dodatkowo podczas fotografowania z interwałem możemy teraz wykonać aż 3000 kadrów, nie ma też ograniczeń w trybie Bulb.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Tryb filmowy wzbogacono o nowe informacje zapisywane razem z time-codem, zwiększono także prędkość odczytu danych z matrycy, co ma zwiększyć jakość materiału nagrywanego w jakości Full HD 60kl/s. Pojawiłą się też między innymi opcja wyświetlenia histogramu w trybie nagrywania.

Aktualizacja usprawnia też funkcje łączności aparatu z innymi urządzeniami. Pełną listę wprowadzonych usprawnień i możliwość pobrania oprogramowania uzyskacie za pośrednictwem poniższego linku:

Samsung NX-1 - firmware 1.30

Dodaj ocenę i odbierz darmowy e-book
Digital Camera Polska

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Produkcja lustrzanek Nikon D3500 i D5600 zatrzymana. Czy to koniec tanich aparatów systemowych?
Produkcja lustrzanek Nikon D3500 i D5600 zatrzymana. Czy to koniec tanich aparatów systemowych?
Nikon oznaczył modele D3500 i D5600 jako "stare". To oznacza koniec produkcji budżetowych lustrzanek. A co oferuje na ich miejsce?
1
0
102 Mp w cenie i rozmiarach GFX 50S - czy taki będzie Fujifilm GFX 100S?
102 Mp w cenie i rozmiarach GFX 50S - czy taki będzie Fujifilm GFX 100S?
Wyciekła informacja o dacie premiery i cenie 100-megapikselowego aparatu Fujifilm GFX 100S. Czy to możliwe, że będzie tańszy od pełnoklatkowych lustrzanek?
24
1
Sony Airpeak to najmniejszy dron, który uniesie aparaty serii Alpha
Sony Airpeak to najmniejszy dron, który uniesie aparaty serii Alpha
Dziś Sony uchyliło wreszcie rąbka tajemnicy na temat nadchodzącego drona. Airpeak to model, który ma szansę zdemokratyzować segment profesjonalnych ujęć z...
8
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)