Nikon COOLPIX S3600 - firmware 1.1

0
Maciej Luśtyk
26 Marzec 2015
Artykuł na: minutę
Nikon udostępnił aktualizację do zaprezentowanego rok temu aparatu kompaktowego Nikon S3600. Aktualizacja rozwiązuje problemy występujące podczas włączania aparatu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Aktualizacja oprogramowania do aparatu Nikon COOLPIX S3600 w wersji 1.1 naprawia błąd występujacy podczas włączania aparatu. W pewnych przypadkach włączenie aparatu było niemożliwe, nawet jeśli do aparatu włożony był akumulator o wystarczającym poziomie naładowania.

Nowy firmware jest dostępny do pobrania za pomocą poniższego linku:

Nikon COOLPIX S3600 - Firmware 1.1

Więcej informacji o aparacie znajdziemy na stronie Nikon.pl.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Canon Ivy Rec - nowy pomysł na odporny aparat
Outdoorowy aparat i kamerka Ivy Rec to propozycja dla użytkowników, którym zależy przede wszystkim na uwiecznianiu codziennych chwil, bez obawy o uszkodzenie...
18
3
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Nikon Z50 - niezła cena i dobra specyfikacja w korpusie dla amatora
Po tygodniach plotek wreszcie światło dzienne ujrzał Nikon Z50, czyli pierwszy kierowany do amatorów aparat w bezlusterkowym systemie Z. Otrzymujemy 21-megapikselową...
8
1
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Sigma fp - znamy cenę najmniejszej pełnej klatki na rynku
Nowy korpus Sigmy to z pewnością nie pozycja dla wszystkich, ale wielu zachwyci. Wiemy już ile za aparat zapłacimy na polskim rynku.
17
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)