Ion Cool-iCam - action cam dla dzieci

0
Maciej Luśtyk
25 Listopad 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Ion, producent kamer sportowych i akcesoriów wprowadził niedawno do swojej oferty linię urządzeń skierowanych do młodszych użytkowników. Seria Cool-iCam charakteryzuje się dobrze wyważonym stosunkiem jakości do ceny.

W ofercie producenta pojawiły się 2 pozycje tworzące linię urządzeń Cool-iCam, skierowaną do dzieci. Modele, o których mowa to Cool iCAM S1000 i Cool iCAM S3000. Pierwszy z nich ma służyć przede wszystkim jako aparat, zaś możliwości drugiego skupiają się na funkcjach kamery sportowej. Model S1000 posiada ekran TFT o wielkości 2.4 cala i umożliwia robienie zdjęć w jakości 8Mpix oraz nagrywanie filmów w formacie AVI w jakości VGA (640x480). S3000 o kącie widzenia 120 stopni pozwala na rejestrację wideo z dźwiękiem w jakości 720p z predkościa 30kl/s i robienie zdjęć o wielkości 5Mpix. Ponadto w zestawie z kamerką znajdziemy uchwyt do mocowania urządzenia na rowerze.

Zobacz wszystkie zdjęcia (2)

Obydwa urządzenia zostały wyposażone w wejście na kartę MicroSD (do 32GB) i są wodoszczelne do głębokości 3 metrów. Aparaty dostępne są w 2 kolorach w cenie 49,99 £ (S1000) i 59,99 £ (S3000).

Więcej szczegółów znajdziemy na stronie firmy.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Leica M10 Monochrom - nowy wymiar czerni i bieli
Leica M10 Monochrom - nowy wymiar czerni i bieli
Wszystko co najlepsze z podstawowej wersji modelu M10 i monochromatyczna matryca, która zachwyci fanów czerni i bieli. W dodatku matryca nie byle jaka, bo o...
37
3
PowerVision PowerEgg X - dron, kamera, jajko!
PowerVision PowerEgg X - dron, kamera, jajko!
Czy jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego? PowerVision chce nas przekonać, że nie i prezentuje PowerEgg X - ambitny projekt, który łączy podręcznego drona i...
4
1
Insta360 One R - ta modułowa kamerka to najlepsze, co świat action camów widział od lat
Insta360 One R - ta modułowa kamerka to najlepsze, co świat action camów widział od lat
Kamera sferyczna, sportowa, a może coś bardziej zaawansowanego? Dzięki nowej modułowej kamerce Insta360 nie trzeba już będzie wybierać.
12
2
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)