Leica Monochrom także w srebrnym wykończeniu

Leica Monochrom także w srebrnym wykończeniu
Leica Monochrom do tej pory była oferowana tylko w czarnym, matowym wykończeniu. Od dziś można kupić aparat także w wykończeniu Silver Chrome.
Leica Monochrome to jeden z ciekawszy aparatów na rynku. Pełnoklatkowy dalmierz, którego matryca została pozbawiona mozaiki Bayera rejestruje tylko czarno-białe zdjęcia. Do tej pory propozycja niemieckiego producenta była dostępna tylko w czarnym, matowym wykończeniu. Od dziś miłośnicy klasycznych aparatów, będą mogli zamówić Leikę Monochrom także w klasycznym srebrno-chromowym wykończeniu.

Zobacz wszystkie zdjęcia (6)
Leica Monochrom Silver Chrome będzie dostępna w salonach Leica Store oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży od końca maja 2014 roku w cenie 29 000 zł.
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12