Leica Macro-Elmar-M 90mm f/4

Leica Macro-Elmar-M 90mm f/4
Niemiecki producent zaprezentował dziś nowy obiektyw - Leica Macro-Elmar-M 90mm f/4. Propozycja Leiki została poprawiona, aby dawała jeszcze lepsze rezultaty zdjęciowe. W połączeniu z adapterem Macro-M użytkownicy osiągną skalę odwzorowania 1:2.
Leica Macro-Elmar-M 90mm f/4, to nowy, ulepszony obiektyw do makrofotografii. Jego osiągi zostały zoptymalizowane w całym zakresie ogniskowania. Składana budowa zapewnia wyjątkową jakość obrazowania na bardzo krótkich, jak i odległych dystansach. W połączeniu z nowym Adapterem Macro-M, który został zaprojektowany z myślą o aparacie M, otrzymujemy odwzorowanie 1:2.

Zobacz wszystkie zdjęcia (9)
Adapter Macro-M jest mocowany pomiędzy aparatem a obiektywem. Dzięki zintegrowanemu systemowi regulacji odległości w zakresie 18 - 30 mm pozwala na ustawienie różnych współczynników odwzorowania. Zamocowany na adapterze obiektyw Leica Macro-Elmar-M 90 mm f/4 pozwala na fotografowanie już od 41 cm (z odwzorowaniem 1:2). Po ustawieniu obiektywu w pozycji złożonej, nowa funkcja blokowania pozwala na fotografowanie odległych obiektów bez potrzeby demontowania adaptera.
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12