Canon EOS-1D X i EOS-1D C - zapowiedź nowego firmware

Firma Canon zapowiedziała aktualizacje firmware do lustrzanek Canon EOS-1D X i EOS-1D C. Nowa wersja oprogramowania do modelu EOS-1D X zostanie udostępniona w styczniu przyszłego roku, natomiast do modelu EOS-1D C już w listopadzie.

Firma Canon zapowiedziała nowe wersje firmware do dwóch profesjonalnych lustrzanek: EOS-1D X i EOS-1D C. Oprogramowanie do pierwszego z nich będzie gotowe w styczniu, a drugiego w listopadzie. W przypadku modelu EOS-1D X będzie to duża aktualizacja - producent zapowiada między innymi poprawienie pracy autofokusa, pojawią się nowe ustawienia AF, dojdzie opcja ustawienia czasu 1/8000 sekundy w trybie Auto ISO, a także możliwość przeglądania tylko zdjęć zabezpieczonych przed kopiowaniem. W przypadku modelu EOS-1D C będziemy mieli do czynienia ze znacznie mniejszą aktualizacją. Producent zapowiada poprawki w rejestracji audio i komunikacji z obiektywami.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8