Canon EOS-1D X - firmware 1.2.4

Na stronach firmy Canon pojawiła się aktualizacja oprogramowania sterującego lustrzanką EOS-1D X. Nowy firmware wprowadza pięć zmian i poprawek.

Firmware 1.2.4 do lustrzanki Canon EOS-1D X wprowadza pięć zmian:
  • Zwiększenie szybkości ustawiania ostrości podczas korzystania z oświetlenia wspomagającego AF emitowanego przez lampę błyskową Speedlite.
  • Skrócenie czasu potrzebnego do wyświetlenia wyniku pomiaru na ekranie LCD lub w wizjerze po włączeniu miernika.
  • Usunięcie problemu powodującego niepotrzebne zapisywanie komunikatu "Caution 02" (Przestroga 02) w dzienniku stanu aparatu.
  • Usunięcie problemu powodującego wstrzymanie działania funkcji serii zdjęć w przypadku używania lampy błyskowej Speedlite.
  • Usunięcie problemu powodującego przywracanie domyślnych ustawień urządzenia GPS po wyłączeniu aparatu, gdy jest podłączony odbiornik GP-E1.
Więcej szczegółów na temat aktualizacji można znaleźć na stronie firmy Canon.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8