Canon EOS 5D Mark II - oprogramowanie już jest

Choć Canona EOS 5D Mark II ciągle nie można kupić, producent zaktualizował z myślą o tym aparacie swoje oprogramowanie: Digital Photo Professional, EOS Utility, Picture Style Editor i WFT Utility.
Canon ciągle nie rozpoczął sprzedaży lustrzanki EOS 5D Mark II, ale sukcesywnie aktualizuje swoje oprogramowanie, tak by było zgodne z najnowszym modelem. Przyszli nabywcy nowej "piątki" już teraz mogą ściągnąć z {LNK|http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=ModelInfoAct&fcategoryid=139&modelid=17662#DownloadDetailAct;witryny producenta kilka aktualizacji programów: Digital Photo Professional 3.5.1, EOS Utility 2.5.1, Picture Style Editor 1.4.1 i WFT Utility 3.3. Poprawki można ściągnąć bezpłatnie.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0