Canon EOS 5D Mark II - oprogramowanie już jest

Choć Canona EOS 5D Mark II ciągle nie można kupić, producent zaktualizował z myślą o tym aparacie swoje oprogramowanie: Digital Photo Professional, EOS Utility, Picture Style Editor i WFT Utility.
Canon ciągle nie rozpoczął sprzedaży lustrzanki EOS 5D Mark II, ale sukcesywnie aktualizuje swoje oprogramowanie, tak by było zgodne z najnowszym modelem. Przyszli nabywcy nowej "piątki" już teraz mogą ściągnąć z {LNK|http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=ModelInfoAct&fcategoryid=139&modelid=17662#DownloadDetailAct;witryny producenta kilka aktualizacji programów: Digital Photo Professional 3.5.1, EOS Utility 2.5.1, Picture Style Editor 1.4.1 i WFT Utility 3.3. Poprawki można ściągnąć bezpłatnie.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8