Canon EOS 5D Mark II - oprogramowanie już jest

Choć Canona EOS 5D Mark II ciągle nie można kupić, producent zaktualizował z myślą o tym aparacie swoje oprogramowanie: Digital Photo Professional, EOS Utility, Picture Style Editor i WFT Utility.
Canon ciągle nie rozpoczął sprzedaży lustrzanki EOS 5D Mark II, ale sukcesywnie aktualizuje swoje oprogramowanie, tak by było zgodne z najnowszym modelem. Przyszli nabywcy nowej "piątki" już teraz mogą ściągnąć z {LNK|http://www.usa.canon.com/consumer/controller?act=ModelInfoAct&fcategoryid=139&modelid=17662#DownloadDetailAct;witryny producenta kilka aktualizacji programów: Digital Photo Professional 3.5.1, EOS Utility 2.5.1, Picture Style Editor 1.4.1 i WFT Utility 3.3. Poprawki można ściągnąć bezpłatnie.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0